Wpis z mikrobloga

#poznan
Ktoś ma ochotę połazić za keszami? W sensie poszukać skrytek geocachingowych, czy raczej opencachingowych. Mam ochotę do tego wrócić (ponad 1500 znalezień już u mnie na koncie), ale nie chce mi się łazić samemu, oferuję pełne wdrożenie w temat na starcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
ale coś mi nie bangla ta mapka, napisałem do Rady Technicznej w sprawie


@Taiffun: masz na stronie głównej oc informcaję :) Google mocno podniosło ceny Google Maps Engine a OC jest niekomercyjnym projektem, więc ich po prostu nie stać :)
Kilka osób od kolo 2 miesięcy pracuje nad całkowitym przepisaniem map od nowa, na nowym silniku, niezależnym od Google ale sezon urlopowy więc trochę się wydłuża i jeszcze nie wszystkie
  • Odpowiedz
@Taiffun:
Jest wrzesień i się melduje. Chętnie bym się wdrożył i polazil w chęchach xD
BTW jest jakiś event na 4 urodziny GeoPyry, ktoś, coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam @grafik z którym udało się już raz z sukcesem parę keszy na Szachtach złapać rowerowo, wołam też pozostałych chętnych z wątku: @Lebeh: @CzeXD: @mokry_sen_polonisty: @jstefan: @beesarch
Lekko ruszam temat w atmosferze ogólnego zabiegania :) Takie pytanko, bo często pracę zaczynam dopiero o 15:00 i wtedy do tej godziny coś robię - komuś z was pasowałyby takie terminy, czy pracujecie porankami na
  • Odpowiedz
@Taiffun: nawet nie wiedziałam że takie coś jest :p ale moja siostrzenica lvl 6 się podmawiala żeby spać u mnie akurat w ten weekend więc jeśli się jej zapomni to do rozważenia ;)
  • Odpowiedz
@Taiffun: Cały czas pamiętam, ale niestety nie ma mnie jeszcze w Poznaniu, a w godzinach do 15:00 też raczej będzie ciężko, chociaż wszystko zależy od planu zajęć, którego jeszcze nie znam :D
  • Odpowiedz