Wpis z mikrobloga

@voor:
Nie musisz sie zgadzać, ale potem twoj syn, który będzie 25 letnim prawiczkiem bez pracy, będzie obwiniał cie o swoje niepowodzenia na jakimś portalu ze śmiesznymi obrazkami :D
  • Odpowiedz
@Paula_pi: @Namenick: @efilista: @LajfIsBjutiful: Co niektórzy naprawdę nie ogarniają co to trudne dzieciństwo, i jak ryje ono resztę życia. Sam nie pochodzę ze skrajnej biedy, ale trochę miałem jej w swoim otoczeniu, zwłaszcza, że były to czas upadku przemysłu w moim rejonie. I ciekawe, jak niby korzystać z darmowej edukacji, jeśli dzieli się 1 pokój z 5, 7, 8 osobami (były takie przypadki w mojej okolicy). Spróbój się
  • Odpowiedz
@Wygryw11: czy ty #!$%@? właśnie zrozumiałeś, że dobrowolnie zgadzasz się być chłopem pańszczyźnianym? xD Poza tym:

>studiowanie na sgh


IKS #!$%@? DE XD, to ma być prestiż? Jak warszawa, to jakbyś studiował na mimie jsem, to jeszcze bym szanował, ale nie takie nudne gówno jak sgh xD
  • Odpowiedz
@voor:
Angielski wydział SGH, po 20 000zł za semestr i znajomi z całej Europy i nie tylko, super sprawa ;)

Ja wybrałem ALK i tu też znalazłem przyjaciół na całe życie.

P.s na zwykłym SGH same wieśniaki z całej polski, które chcą podbijać korpoświat.
  • Odpowiedz
@Shatter: ehh pięknie i rzeczowo napisane... Niestety żeby to zrozumieć trzeba albo to przeżyć albo mieć otwarty umysł. Niestety jest to bardzo rzadka cechą u normików. To takie janusze tylko młodsze co wszystko wiedzą i nikt inny nie ma racji
  • Odpowiedz