Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski
Nie wiem o co chodzi mojej dziewczynie i nie wiem jak sie dowiedzieć. Moze po prostu cos robie zle. Chcialem z nia byc bo z nikim od dawna nie gadalo mi sie jak z nia. Od jakiegos czasu na wszystko co mówię odpowiedz brzmi "nie wiem". Malo opowiada mi o swojej rodzinie, prawie nic. Jest smutna albo widze ze o czyms mysli a jak pytam o czym to zmienia temat. Mielismy plany a tu nagle zrobil sie jakis pogrzeb z tego zwiazku. Nic nie zrobilem. Nie wiem co sie nagle stalo. Wczoraj mowi do mnie ze malo ze soba rozmawiamy, nie mamy o czym gadac a jak pytam o czym konkretnie chce pogadac to znowu "nie wiem". O co jej chodzi? To jakas #logikarozowychpaskow ktorej nie rozumiem?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio, u mnie też była taka akcja. One się dystansują do Ciebie emocjonalnie, Ty nie wiesz o co chodzi i starasz się to naprawić, a nie wiesz, że ona już się zdecydowała na koniec związku, tylko to jeszcze przedłuża, bo nie czuje się komfortowo w nowej sytuacji. Zanim nie złapie kolejnej gałęzi, nie puści tej, którą trzyma, ale koniec końców puści.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz postawić wszystko na jedną miche bo i tak wiesz dobrze jak to się skończy, zaproś ją, zaplanuj coś szalnego, zrób jej niespodzianke, tylko nie żeby to było wyjście do kina, coś co da jej dużo frajdy i emocji, po wszystkim spytaj się czy naprawdę chce z tobą stworzyć małe sebixy i dzielić się 500+, i tyle. Możesz też wprost spytać czy chcesz ze mną być, czy walisz w #!$%@?,
  • Odpowiedz