Wpis z mikrobloga

@jeremy_bolm: moge nie wszystko „lapac”, bo kanye nie jest osoba, o ktorej bym sporo czytal. I nie „nie lubie go”, a jestem neutralnie nastawiony. Bardzo lubie jego muzyke, ale nie jestem fanem jego wizerunku i decyzji pozamuzycznych.
  • Odpowiedz
@jeremy_bolm: bo colega zaczal rozmowe klamliwą tezą o „wypromowaniu” Taylor przez Kanye. Mysle ze wplyw na muzyke jest bardzo slabym wskaznikiem popularnosci, a przy sprzedazy plyt lub koncertow - zadnym.
  • Odpowiedz
ho, jest zmiana frontu. Teraz, gdy dowiedziales sie ze Taylor po dwoch latach kariery sprzedawala sie lepiej niz kanye po kilku plytach, to zaczynasz gadke o „wplywie”.


W żadnym swoim wpisie nie ująłem Taylor sukcesu sprzedaży. Probuję Ci uświadomić, że afera z Westem miała wpływ na jej karierę, i że muzycznie - niezaleznie od tego jak sprzedały się ich albumy - to West jest bardziej uznanym artystą. Pisze to już któryś raz z rzędu, a Ty negujesz to gadką o Trumpie xd

Mysle ze wplyw na muzyke jest bardzo slabym wskaznikiem [...] a przy sprzedazy plyt lub koncertow - zadnym.


I
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Oczywiscie, ze ten incydent mial wplyw na jej kariere. Na Kanye tez. Zaraz mi powiesz rownie odwazne stwierdzenia jak to, ze Ziemia jest okragla? Pisales o „wypromowaniu” - wszystko co powinienes wiedziec i to, gdzie sie myliles, napisalem ci juz wyzej: kanye nie jest mesjaszem dla Taylor, byla ona juz przed tym incydentem bardzo popularna, potem z kazda plyta (nawet ta z 2008) bila rekordy nieosiagalne dla kanye, ktory
  • Odpowiedz
Czemu wyciales jedno slowo z mojego zdania? xD


Bo odnosiłem się do sprzedaży płyt.

I mozesz mi wskazac fragment, gdy neguje wplyw kanye na muzykę osobą Trumpa?


Nie
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: i to jest negowanie jego wplywu na muzyke? po prostu rozmowa dotyczyla czegos innego, a colega mi pisze o przeczytaniu rozdzialu na Wikipedii dotyczacego innego problemu, jakby to bylo ostateczne rozwiazanie kwestii krytyki POZAMUZYCZNYCH decyzji i zachowan kanye? Przyklad: piszemy o kwestii zasolenia morza martwego, ktos wyjezdza z teorią o kulistosci ziemi, ja mowie ze nie na temat, a ta osoba mi pisze, ze jestem plaskoziemcem x)
  • Odpowiedz