Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

DZISIAJ PRZEDSTAWIĘ Z JAKICH CHANNELINGÓW SPISUJĘ INFORMACJE W TEJ SERII/TAGU, ORAZ DLACZEGO UWAŻAM JE ZA AUTENTYCZNE. A TAKŻE OPISAŁEM JAK ROZPOZNAĆ FAŁSZYWE CHANNELINGI.

Kwestia channelingów jest kontrowersyjna, głównie dlatego że, jak to ze zjawiskami paranormalnymi, trudno potwierdzić ich autentyczność. Nie wiadomo czy osoba channelująca po prostu nie wymyśla tego co mówi. Niemniej jednak zostaliśmy wyposażeni w inteligencję, umiejętność powiązania ze sobą informacji, i co najważniejsze - intuicję. Samo poleganie na intuicji traktowane jest przez wielu sceptycznie, dlatego paradoksalnie, w kwestii intuicji również należy polegać na intuicji. Myślę że osoby obserwujące tag i interesujące się mistycyzmem wiedzą na czym polega skuteczność intuicji.

Przede wszystkim, autentyczność channelingu opieram na tym że przekazywanych informacji nie można nigdzie indziej znaleźć, a są praktyczne i można je zastosować w życiu codziennym. Czy są to informacje z "wyższej półki" na temat działania rzeczywistości i ogólnie życia. Jeżeli z channelingu wychodzą takowe informacje, to zakładam że pozostałe, trudniej weryfikowalne informacje z tego channelingu, są potencjalnie autentyczne. Następnie ów informacje łączę z innymi źródłami i channelingami. Jeśli tworzą spójną całość, wtedy na podstawie tych wszystkich informacji tworzę (z dystansu) alternatywny świat mistycyzmu, kosmitów, wyższych wymiarów itp. Korzyści z tego są dwie: 1. Mistyczna wiedza jest przydatna w życiu. 2. Życie po prostu jest ciekawsze ze świadomością że istnieje coś ponad to co widzimy na co dzień.

Teraz pytanie, jak rozpoznać fałszywe channelingi? Większość fałszywych channelingów negatywnych to nie channelingi ciemnych obcych sił chcących oszukać ludzi lecz po prostu manipulacja fałszywego człowieka, który chce podbudować swoje ego samozwańczo stając się channelingowcem "wyższych" istot. Myślę że nie ma co tu dużo mówić bo w miarę rozgarnięty człowiek rozpozna takie oszustwo (konotacja głosu, stosowanie manipulacji emocjonalnych itp), zaś nie rozgarnięty człowiek będzie musiał się sparzyć prędzej czy później aby zmądrzeć.

Z kolei oszustwo samych ciemnych obcych sił jest bardziej wyrafinowane. Mianowicie, można manipulować nawet przekazując prawdę. Przykładowo, przekaz: "Wy ludzie zostaliście zaatakowani przez obce ciemne siły i musicie się bronić.". Zdanie to jest z pozoru prawdziwe, ale zawiera dwie bardzo szkodliwe manipulacje. Po pierwsze, fakt, ingerują w nas ciemne siły, ale słowo "zaatakowani" ma zbyt mocną konotację, tworzy w nas strach i osaczenie które blokują nasz rozwój. Otóż nie zostaliśmy zaatakowani, lecz jesteśmy na różnych poziomach manipulowani przez ciemne siły. Drugą manipulacją w tym zdaniu jest fragment "musicie się bronić". Tak, należy się bronić, ale nie walką, jak wskazuje wydźwięk tego przekazu. Bronić musimy się rozwojem świadomości, poznawaniem prawdy. Chęć walki, siłowej obrony, złość, tworzy rezonans i nasila atak. To zjawisko możemy zaobserwować na bliskim wschodzie gdzie trwają wojny od setek, jak nie tysięcy lat, w których nigdy nie było ostatecznego zwycięzcy ani przegranego.

Manipulacje ze strony ciemnych sił istniejących na wyższych poziomach mają na celu nastrajanie umysłów ludzi na konkretne, sobie przydatne częstotliwości (sposób myślenia, schemat myślenia, przekonania, lęki, percepcja, definiowanie co jest dobre a co złe itp.). Ludzie zmanipulowani na określoną częstotliwość samoczynnie tworzą wokół siebie rzeczywistość na którą zostali zaprogramowani. Następnie wychowują w ten sposób swoje dzieci. I tak powstaje nowa linia czasowa, nowa przyszłość korzystna dla ciemnych sił.

Najbanalniejszym sposobem na zweryfikowanie takiej manipulacji jest zaobserwowanie czy dane informacje wprowadzają nas w: strach, paranoję, uczucie osaczenia, wprowadzanie nas w bierność (istniał kiedyś dosyć popularny channeling gdzie rzekome istoty z wyższych wymiarów opisywały jak to się wszystkim zajmują, że doprowadzają do zamykania członków Illuminati itp., - otóż nie, nikt nic nie zrobi za nas).
Z kolei cechy wskazujące na właściwe channelingi to: przede wszystkim wzniecanie mocy w NAS SAMYCH.

******************************

Zweryfikowałem w ten sposób 3 channelingi z których spisuję informacje w tagu #alternatywneteorie. Oto one:**

Bashar. Jest to według mnie najautentyczniejszy channeling. Odpowiedzi są merytoryczne, spójne, inteligentne, techniczne, a przekazaną wiedzę można wykorzystać w życiu codziennym.
Istota która przemawia przez channelingowca jest w swojej cywilizacji inżynierem społecznym i channelinguje w wielu innych cywilizacjach. Celem tej istoty jest pomóc nam w transformacji która obecnie ma miejsce.
Na autentyczność tego channelingu przemawiają, poza cenną wiedzą techniczną, potwierdzone przewidzenia przyszłych wydarzeń. Między innymi przewidziano atak na WTC, powstanie sztucznej inteligencji, ostatnie ataki terrorystyczne we Francji. Ostatniego nie przekazano w sposób bezpośredni lecz przekazano że, co prawda powinniśmy kierować się miłością, ale abyśmy nie pozwalali innym zabijać ludzi na ulicach.

Pozostałe dwa channelingi, to nie stricte przekazy channelingowe, lecz sesje terapeutyczne pomagające ludziom w ich prywatnych sprawach. Jednak czasami wychodzą uniwersalne przydatne informacje. Są to ot sesje hipnotyczne, ale z udziałem różnych obcych istot z wyższych wymiarów.
Channeling 1: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn
Channeling 2: https://www.youtube.com/channel/UCfjJ_S37A4TQbAjBQ8shIZw/videos
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_QK52LcYoA4uRAtTDH0V69GhKgzRmtrwi.jpg

Pobierz
  • 25
Rowniez i te channelingi mogą być wyssane z palca czy też czyjąś rozbujałą wyobraźnią a ten wpis po prostu odwraca uwagę żeby dodać temu więcej autentyczności.
@damianooo5: wiesz coś o godzinie 21:37? Rozumiem, że na wykopie to beka bo papież itd, ale znam wiele ludzi, którzy tez często patrzą na zegarek i zwracają uwagę na tą godzinę, a nie maja z portalem nic wspólnego. Moje dziwne dywagacje podsunęły coś takiego, że o tej godzinie kiedyś zdarzy się coś „ważnego” i kolektywna świadomość ludzi to wie, może papież tez wiedział i to pobudzenie spowodowało jego zgon?
@vuxiu: o tej konkretnej liczbie/godzinie nic nie słyszałem. Jednak numerologia jest faktem. Liczby mają znaczenie w okultyzmie i astrologii.
Co do konkretnej godziny dobowej, osobiście nie sądzę by to miało jakieś mistyczne źródło, ponieważ realny zegar to zegar astrologiczny, bo ten nasz dobowy jest trochę naciągany.

Może @Lenalee coś będzie wiedziała odnośnie twojego pytania.
@damianooo5: Nie jestem ekspertem od numerologii XD ale skoro mnie wywołałeś to spróbuję coś odpisać
@vuxiu: Zwracasz uwagę na godzinę 21:37 (tak samo inne osoby o których wspomniałeś) ale czy przed śmiercią papieża też miałeś jakieś doświadczenia z tą godziną? Ta godzina wdarła się do kultury masowej, powstały filmy, książki, piosenki, memy. Choćbyś nie chciał to i tak będziesz miał to w podświadomości.
Myśl jest twórcza, im więcej uwagi poświęcasz
@damianooo5 zdecydowana większość tego co tu opisałeś to ogólniki, niczym się nie wyróżniające od tego co opowiadaja wróżki w smsach. Numerologia faktem? Od kiedy? Nie wiem na ile prawda są te channelingi. Każdy może coś takiego sobie wygadywac ))¯_(ツ)_/¯ Jeszcze jedno, przepowiadania przyszłości? Ehe, bzdury które dziwnym trafem zawsze są ogólnikami.
@savenir: jeszcze wiele przed tobą do zrozumienia. Jeśli chodzi o przewidywanie przyszłości, nie ma w tym nic mistycznego. Rzeczywistość to matematyka, wystarczy obliczyć matematycznie wydarzenia aby poznać przyszłość. Umysł świadomy nie ma takiej możliwości, ale podświadomy już tak.
@savenir: problem w tym że gdybym tak każdemu sceptykowi udowadniał nie starczyło by mi życia. Dlaczego uważasz że jesteś na tyle istotny by ci cokolwiek tłumaczyć? Wiedza z channelingów jest bardzo wartościowa, bardzo posunęła mi życie do przodu. Udowadnianie cokolwiek z tej pozycji nie ma najmniejszego sensu.
@damianooo5 w takim razie jesteś klamcą, jak w sekcie. Nie potrafisz niczego poprzeć dowodami i rozsiewasz te bajki.

Psst, jestem ważniejszy niż Ci się wydaje, nie powiedzieli Ci tego w channelingach? #pdk
@damianooo5 tak myślałem, mam nadzieję że płaska ziemia dalej stabilna.
Jeszcze jedno, wystarczy raz udowodnić by potem to tylko skopiować i nie będziesz tracił połowy życia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@savenir: jeśli jesteś od płaskiej Ziemi to musisz mieć problem ze sobą serio. Bez znaczenia czy jesteś jej zwolennikiem czy kimś kto marnuje energię na wyśmiewanie tej teorii. Obie strony jadą na tym samym wózku, tylko po przeciwnych stronach.
Po prostu pasuje do Ciebie i dlatego to przytoczylem


@savenir: to cię informuję że ta teoria została stworzona specjalnie dla takich jak ty, którzy z lenistwa mogą łatwiej zaszufladkować rzeczy których nie rozumieją.

PS: Mimo pozorów, nawet przyjemna jest ta dyskusja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damianooo5 pewnie Cie to zdziwi ale interesuje się paranormalnymi tematami, zazwyczaj to ciekawe informacje, wręcz często fantastyczne. Płaska ziemia to coś co jest powszechnie uważane za bzdury, dlatego Ci ten tekst wyciągnąłem. Nie myślałem, że muszę takie rzeczy tłumaczyć.
Oświeć mnie tymi dowodami, bardzo bym się ucieszył że świat to coś więcej niż gówno które widzę.
@savenir: mi zajęło 5 lat przekonanie się do tych channelingów. Kawał dobrej roboty w umyśle, której nie da się jak to określiłeś "udowodnić". Jak chcesz się posuwać do przodu to pracuj, myśl, a nie szukasz doraźnych "dowodów".
@damianooo5 właśnie to robię, udowodnij to co opowiadasz z tych channelingów. Wychodzisz na głupca, spisujesz info z różnych stron a gdy ktoś pyta o dowody to odsyłasz do pracy i szukania. Oszczędź mi tego czasu. Przecież tak powinno się robić wg tych istot od których są te channelingi.

Ps. Takie #!$%@?, że nie ma czegoś takiego jak dobro i zło a jest tylko negatywna i pozytywna energia to zwykłe zamienianie nazewnictwa ))¯_(ツ)_/¯