Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że @nint się nie obrazi za użycie jej tagu #capus, ale może ktoś ma ochotę na swojego własnego Capusia.
Opis z ogłoszenia na fb:
Kot Wolfgang pilnie potrzebuje Domu Tymczasowego!
Opłacam karmę, weterynarza, żwir, itd.
Tak było wcześniej:
"Szukałem ludzkiej pomocy, ale nikt nie chciał mi pomóc... Przerażony trząsłem się, miałcząc rozżalony, że kompletnie nikt mnie nie zauważa...
W końcu jednak ktoś mnie znalazł i zabrał do lekarza.
Mam PANLEUKOPENIĘ, jestem zarobaczony, zapchlony, pełen kleszczy, mam ropień przy tylnej łapce oraz na główce. Jestem wychudzony i odwodniony. Dodatkowo gorączka 40,5 stopnia i arytmia także nie ułatwiają mi życia..."
Teraz jest lepiej, ale kot aktualnego opiekuna nie dogaduje się z Wolfgangiem.
Wolfgang przebywa w Krakowie, ale organizuję transport także na inne planety
607401516
Ogłoszenie: https://www.facebook.com/gosiaadopcje/posts/2236151430000913
#koty #pokazkota #kotydoadopcji
iniacz - Mam nadzieję, że @nint się nie obrazi za użycie jej tagu #capus, ale może kt...

źródło: comment_X6wdgzwOQOTbnYThMBX6CAbqXVHIU6gL.jpg

Pobierz
  • 25
@iniacz Oj () gdyby nie to, że mój kociak jest dopiero po pierwszym szczepieniu i już bąbel zdążył przeziębić się to bym wzięła tego nieszczęśnika pod swój dach (nie wiem tylko gdzie bym dała drugą kuwetę)...w sumie to bym wszystkie takie biedaki ratowała!
kurde gdyby mi go ktoś pod Wrocław przywiózł to bym go przygarnął ale tak to nie ma szans ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Owlis: ale przeciez napisane zostalo, ze transport sie jakos skombinuje. Nawet na facebooku jakas kobieta pisze, ze moze pomoc w transporcie na Dolny Slask, bo czasem tam jezdzi sluzbowo

@intires98: skad jestes? Mozna to jakos zorganizowac, moze dziala tam akcja powszechnej sterylizacji i mozna
@Owlis: z tego co widze po komentarzach i ogloszeniu to tak. Transport zwykle jest najmniejszym problemem, czesto te koty do domow tymczasowych czy stalych jada te 200-300 km.
Jesli jestes zdecydowany to odezwij sie do osoby, ktora umiescila ogloszenia na facebooku albo do iniacz, zeby jakos przekazala kontakt jesli nie masz facebooka.
@Owlis moja najstarsza kotka przyjechała do mnie ze Szczecina do Gdańska, transport załatwiony przez blabla car. Są ludzie, którzy się na to zgadzają. ( ͡º ͜ʖ͡º)