Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że @nint się nie obrazi za użycie jej tagu #capus, ale może ktoś ma ochotę na swojego własnego Capusia.
Opis z ogłoszenia na fb:
Kot Wolfgang pilnie potrzebuje Domu Tymczasowego!
Opłacam karmę, weterynarza, żwir, itd.
Tak było wcześniej:
"Szukałem ludzkiej pomocy, ale nikt nie chciał mi pomóc... Przerażony trząsłem się, miałcząc rozżalony, że kompletnie nikt mnie nie zauważa...
W końcu jednak ktoś mnie znalazł i zabrał do lekarza.
Mam PANLEUKOPENIĘ, jestem zarobaczony, zapchlony, pełen kleszczy, mam ropień przy tylnej łapce oraz na główce. Jestem wychudzony i odwodniony. Dodatkowo gorączka 40,5 stopnia i arytmia także nie ułatwiają mi życia..."
Teraz jest lepiej, ale kot aktualnego opiekuna nie dogaduje się z Wolfgangiem.
Wolfgang przebywa w Krakowie, ale organizuję transport także na inne planety
607401516
Ogłoszenie: https://www.facebook.com/gosiaadopcje/posts/2236151430000913
#koty #pokazkota #kotydoadopcji
iniacz - Mam nadzieję, że @nint się nie obrazi za użycie jej tagu #capus, ale może kt...

źródło: comment_X6wdgzwOQOTbnYThMBX6CAbqXVHIU6gL.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@intires98: Super! W te upały woda to wybawienie! ()
Jak Ci się uda ją złapać i zanieść do weta, to się chętnie dorzucę do sterylizacji :)
  • Odpowiedz
@iniacz Oj () gdyby nie to, że mój kociak jest dopiero po pierwszym szczepieniu i już bąbel zdążył przeziębić się to bym wzięła tego nieszczęśnika pod swój dach (nie wiem tylko gdzie bym dała drugą kuwetę)...w sumie to bym wszystkie takie biedaki ratowała!
  • Odpowiedz
kurde gdyby mi go ktoś pod Wrocław przywiózł to bym go przygarnął ale tak to nie ma szans ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Owlis: ale przeciez napisane zostalo, ze transport sie jakos skombinuje. Nawet na facebooku jakas kobieta pisze, ze moze pomoc w transporcie na Dolny Slask, bo czasem tam jezdzi sluzbowo

@intires98: skad jestes? Mozna to jakos zorganizowac, moze dziala tam akcja powszechnej sterylizacji
  • Odpowiedz
@Owlis: z tego co widze po komentarzach i ogloszeniu to tak. Transport zwykle jest najmniejszym problemem, czesto te koty do domow tymczasowych czy stalych jada te 200-300 km.
Jesli jestes zdecydowany to odezwij sie do osoby, ktora umiescila ogloszenia na facebooku albo do iniacz, zeby jakos przekazala kontakt jesli nie masz facebooka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Owlis moja najstarsza kotka przyjechała do mnie ze Szczecina do Gdańska, transport załatwiony przez blabla car. Są ludzie, którzy się na to zgadzają. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz