Wpis z mikrobloga

Pracuję wakacyjnie w #januszex, gdzie wiekszosc ludzi to max 28 lat. Oczywiscie najbardziej wyształcona osoba to gosc, ktory skonczyl techbaze bez matury. Mimo to wcurvia mnie ich #!$%@? januszerska mentalnosc. Nigdy nie ukrywalem, ze złotą rączką to ja nie zostanę, a praca fizyczna nie jest moim targetem. W tym roku zdałem mature i dostalem sie na dobrą uczelnię, co oczywiscie wywołuje skryty ból odbytu. W tej pracy, wiadomo, to oni mają przewagę umiejetnosci, wiec moga sobie przedluzyc fiutki faktem, ze robia cos lepiej od pana profesorka studenciaka. „Hehe niby dostal sie na tom uczelnie ale X to nie umie”.

#pracbaza #bekazpodludzi #zalesie
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kezioezio: od kiedy to papierek ważniejszy od doświadczenia i umiejętności? W dupe możesz go sobie wsadzić xD Marnuj parę lat życia podczas gdy janusze zarabiają już hajs i zdobywają umiejętności oraz awansują. Skryty ból dupy to masz raczej Ty. Już widzę jak w przyszłości dzwonisz po "Janusza" bo nie potrafisz szafki powiesić w kuchni bo jak sam napisałeś złotą rączka nie zostaniesz xD