Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki pomóżcie. Ostatnio każde animu które oglądam wydaje się słabe. Mój MAL. Chciałbym coś epickiego żeby mnie wbiło w fotel. Nie chcę też serii, które się jeszcze nie skończyły. Nic nie denerwuje tak jak czekanie na kolejne sezony. Lubię akcję, jak leje się krew, dobre walki, jakieś psychologiczne wątki. Nie chcę romansideł. Pomożecie?
#anime #animedyskusja #chinskiebajki
  • 32
  • Odpowiedz
@BlackReven: Standardowy niczym niewyróżniający się z shounen dla mas. W jaki sposób ma to wgnieść w fotel człowieka, który widział prawie 300 tytułów?

@Chandox: Mob Psycho 100, Golden Kamui, Devilman: Crybaby. Ze starszych produkcji Legend of the Galactic Heroes, Ashita no Joe, Wolf's Rain. Z filmów Jin-Roh i trylogia Berserk.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: Mam tylko 1 sezon za sobą, ale akurat mi fajnie się ogląda, dla mnie świetne animacje, humor i całokształt, pomimo że nie lubię superbohaterów i patrząc po ocenie nie tylko mi :D

@Logytaze: Ahh no tak, bo anime musi wgniatać w fotel, inaczej to nie jest dobra seria...
  • Odpowiedz
@Chandox: masz na plan to watch dużo dobrych serii, evangelion (wtf), shinsekai yori, mawaru penguindrum. Do penguindruma mógłbym dorzucić kakumei shoujo utena, a tak zupelnie oddzielnie Planetes. W ogóle wyrzucając "romansidła" eliminujesz sobie ogrom świetnych tytułów.
  • Odpowiedz
Ahh no tak, bo anime musi wgniatać w fotel, inaczej to nie jest dobra seria...


@BlackReven: Przecież wyraźnie napisał, ze ma to robić, więc skoro przyznajesz, ze tego nie robi a mimo to polecasz to hmm

No i ten człowiek widział wszystkie sezony Sword Art Online, więc no xDDDD


normalnie zbrodniarz "ten człowiek" ʕʔ
  • Odpowiedz
Nie chcę też serii, które się jeszcze nie skończyły. Nic nie denerwuje tak jak czekanie na kolejne sezony.


@tamagotchi: serie dobre, ale jak gość chce coś zamkniętego to najgorszy wybór jaki mogłeś zaproponować XD
  • Odpowiedz
@jtank: w sumie zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chyba zdajesz sobie sprawę, jak i on, że jakieś 95% anime nie jest skończonych xd?
@Chandox: wyżej wspomniane Shinsekai yori to jedno z najlepszych anime, jakie widziałem
  • Odpowiedz
@tamagotchi: To była odpowiedź na zarzut, że BnHA to anime dla mas. A jak człowiek widział potocznie nie bez powodu zwane SSAO to raczej nie będzie widział problemów w innym anime, które jest skierowane do większej ilości ludzi, niż tylko elyta i koneserzy ¯\_(ツ)_/¯

Ale widzę, że szkoda tutaj strzępić ryja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz