Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki pomóżcie. Ostatnio każde animu które oglądam wydaje się słabe. Mój MAL. Chciałbym coś epickiego żeby mnie wbiło w fotel. Nie chcę też serii, które się jeszcze nie skończyły. Nic nie denerwuje tak jak czekanie na kolejne sezony. Lubię akcję, jak leje się krew, dobre walki, jakieś psychologiczne wątki. Nie chcę romansideł. Pomożecie?
#anime #animedyskusja #chinskiebajki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logytaze: 500 plus here, BnHA bije na głowę zdecydowaną większość sezonowego syfu, tak jakbyco. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolega jest z anime One Piece na bieżąco, więc nie sięgnąć po Akademię, to po prostu grzech.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Agnaktor żałuję, że jestem na bieżąco z One Piecem dlatego wolę skończone anime. Jak zaczynałem to wchodziło po 10 odcinków dziennie, a teraz to już nie to samo. Zacznę od legend of the galactic heroes. Już kiedyś robiłem podejście i jakoś po 1 odcinku odpuściłem, właściwie to nie wiem dlaczego ale teraz może się bardziej wciągnę.
@tamagotchi wiem, że są też dobre serie które się nie zakończyły. Bardzo podoba mi
  • Odpowiedz
@Chandox:

przerwa między sezonami jest tak długa, że połowę fabuły już zapomniałem

też mam z tym problem, a już o takiej Grze o Tron nie wspomnę, ją już sobie całkowicie podarowałem. Zawsze sobie możesz obejrzeć kinówki, które są streszczeniami.
Reasumując polecane - obejrzyj Shinekai yori i Darling in the Franxx. Boku no Hero Academia nie wiem, bo też nie widziałem i będę się dopiero zabierał.
  • Odpowiedz
@Chandox:

Nie chcę też serii, które się jeszcze nie skończyły.

Cholera, cholera, shit! /facedesk/.
Z tych co się definitywnie skończyły: Btoom.
Z tych, co seria się skończyła, być może będzie drugi sezon, być może nie: uncharted walker. Ale tu jest nieliczny rodzaj anime, co niewiele ci to zmieni, gdybyś zapomniał fabuły przed późniejszym sezonem.
Wiem, że chciałeś, żeby nie mówić nieskończonych serii, ale może zechcesz obejrzeć, jak już się skończy,
  • Odpowiedz