Wpis z mikrobloga

@hoop widzę, że bawisz się hydroponiką coraz bardziej. Masz fotki z poszczególnych etapów? Sam się nad taką amatorską hydroponiką zastanawiałem, jak masz czas i ochotę to zrób wykop o swojej hodowli, co robisz, jak robisz, jakich nawozów używasz. Chętnie wykopię i dowiem się więcej, myślę że nie tylko ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@potatowitheyes: Cześć, moje uprawy to czysto hobbistyczne poczynania i o hydroponice wiem tylko tyle, że wlewam pożywkę do wody i przez kilka tygodni/miesięcy trzymam w niej roślinę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Sam bardzo chciałbym poczytać o takich uprawach, ale w stopniu podstawowym, bez dziwnych terminów czy skrótów. Niestety nawet na wykopie nie widzę praktykujących osób, co mnie bardzo dziwi bo metoda łatwa i efekty są zadowalające.
Ta
@CyganskiKsiaze: niestety nie pamiętam kiedy dokładnie wysadziłem (orientacyjnie połowa maja). Zdjęcia z wiadrem nie mam, nie wpadłem na to aby zrobić. W doniczce żwir bazaltowy, bo keramzytu nie miałem pod ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tamtym przypadku wszystko powinno wyjaśnić to zdjęcie, lejesz odpowiednią ilosć wody z pożywką kładziesz na to styropian z doniczkami i hulaj dusza do zbiorów :D
Pobierz hoop - @CyganskiKsiaze: niestety nie pamiętam kiedy dokładnie wysadziłem (orientacyjn...
źródło: comment_Rsve0LZv9N0Mcc5DUb8wLOEZfByPxzwJ.jpg