Wpis z mikrobloga

Sprawy organizacyjne

Wybaczcie, że tak późno, ale ja nie sprawdzam za bardzo ani maili ani wiadomości.Pojawił się kolejny patron na Patronite - Pan Krzysztof Szutkiewicz. Dziękuje za wsparcie, to bardzo miłe i budujące, że ktoś wspiera obcą zupełnie osobę za to co tu robię. Wrócę do pisania na jesień wrzesień/październik/listopad, jak będę miał więcej czasu, choć rzeczy piszę w wolnych chwilach, ale to nie ma nic wspólnego z tym co robię, aby się utrzymać, a jak już wracam to jestem zbyt zmęczony, żeby pisać. Jak mam coś dostarczyć, to chciałbym aby było to najlepsze w oparciu o moje skromne umiejętności. Być może zlecę komuś stronę za kilka miesięcy i tam będę publikował dłuższe rzeczy i kto wie czy nie przeniesiemy się z wykopu (serie będą kontynuowane), bo straszny się ten portal stał.

Co będzie: Powstanie anabaptystów, Długi tekst o narkotykach i całym szaleństwie wokół tego zjawiska. Może będzie też więcej o literaturze i biologii, bo czasem coś czytam w tym temacie. Bardzo chciałbym napisać coś o Mirrors Edge Catalyst i symulakrach - nawet drugi raz zacząłem lekturę Baudrillarda do tego tematu, chociaż przed wszystkim będzie o hmmm... pięknie, pustce, mimetyzmie, pełzającym totalitaryzmie o nowym obliczu, sile epifanii i jednostki w starciu z molochem. A jak ktoś nie grał to z miejsca serie Mirrors Edge polecam, zwłaszcza jak komuś podobały się fotografie Nowego Jorku.

Odnośnie czarnych list. Ja dodaję mnóstwo ludzi na czarne listy. Nie dlatego, że Was nienawidzę, czy jakieś polityczne bzdury, ja po prostu nie przychodzę tutaj, aby oglądać czy czytać polityczne bzdury czy społeczny komentarz rodem z gimnazjum czy szkółki niedzielnej. Wystarczy, że to dominuje w normatywnej kulturze. Nie trzeba dawać im jeszcze więcej siły.

#myrmekochoria #starszezwoje #smoczautopia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach