Wpis z mikrobloga

Bez jaj dopiero teraz otrzymałem odpowiedź na moje zapytanie odnośnie tego bana z piątku. A wysłałem je od razu po otrzymaniu.

A treść odpowiedzi jest po prostu śmieszna i nieprofesjonalna.

Polecam lekturę: http://i.imgur.com/Rx5Fy.jpg

Jeśli ktoś chce, chętnie udostępnię linka.

Niech ktoś teraz tylko wrzuci czyjeś zdjęcie na wykop, a od razu zgłaszam aby dostał bana.

#afera

#firstworldproblems

#banzdupy

#hoverhand
  • 21
@ElCidX: Ja uwazam, ze ban poniekad sluszny. Tzn. sama idea, bo akurat to konkretne zdjecie admini mogli sobie ze wzgledow wizerunkowych olac. Ale tego jeszcze by brakowalo, zeby ktos wrzucal zdjecia innych uzytkownikow np., a tozsamosci czesto sa latwe do rozszyfrowania.
@ElCidX: Może potraktowali Cię ostro ale jesteś bordowy i powinieneś wiedzieć, że już od dawna użytkownicy byli za to zdjęcie karani. Na wykopie jest to temat o którym lepiej nie gadać. Możesz obrazić pół wykopu, zasypać wykopalisko liveleakiem, a bana dostaniesz za zdjęcie...
@Chudy_: @rotfel:

Wiem, że tłumaczyli ale w taki gówniany sposób, że się w głowie nie mieści.

Nie mogli od razu napisać, że chodzi o którąś z tamtych osób tylko kręcili się w zeznaniach. A przy pierwszym permie którego dostałem uzasadnienie było takie, że "treść nieodpowiednia" WTF

@RT_NR:

Teraz będę na potęgę zgłaszał osoby które wrzucają nie swoje treści, a pewnie administracja będzie miała na to #!$%@?, bo przecież stosują
@ElCidX: Oprócz tego co napisałem wyżej, zapytam: Co jest tak ciekawego w tym zdjęciu aby pojawiało się co jakiś czas na wykopie? Ani to śmieszne ani ciekawe. Zdjęcie jak zdjęcie. Gdyby się nie pojawiło na hoverhandzie to pewnie każdy by to olał...