Wpis z mikrobloga

@mazx: @Pedalski_Wlamywacz_Dwa: zrobiłem profesjonalną analizę na stronie online (xD) i doszedłem do takich wniosków

Fig.1 - Ile Bonzo mówi ile ma cm (168 cm)
Fig. 2 - Luiza bez szpilek (183 cm)
Fig. 3 - Luiza ze szpilami, dodałem jej 10 centymetrów, niech jakiś #rozowypasek sie wypowie czy to 10 czy jednak więcej (193 cm)
Fig. 4 - Ile powinna mieć Luiza jeśli Bonzo ma faktycznie
niochland - @mazx: @PedalskiWlamywaczDwa: zrobiłem profesjonalną analizę na stronie o...

źródło: comment_S7wAmPJ5cgkybhEgwBcV8uUeAZIsAa4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@niochland: ale co ty mi tu wrzucasz, jak masz prawdziwe zdjęcie i tam masz czarno na białym kto jak wygląda. Nie umiesz tego policzyć? weź sobie linijkę i zmierz XD zresztą bez sensu jest to co policzyłeś
  • Odpowiedz
@mazx: >weź linijkę i zmierz
xD
na prawdę myślisz, że linijką i potem na krzyż będzie to tak super widać? i to bez poprawek na to, że ktoś stoi kilka cm z przodu (jak Bonzo)
lepiej widać przy porównywaniu sylwetek tak jak tam co wysłałem

zresztą, najlepiej to i tak byłoby się w 2-3 wykopków zrzucić na furgonetkę, worek i taśmę 2 metrową, porwać Bonzo spod śmietnika i go zmierzyć
  • Odpowiedz
@niochland: jesteś debilem, bez urazy, stwierdzam fakty. Używasz ty w ogóle trochę mózgu? naprawdę ręce opadają mi na to jaki głupi jesteś. W szkole regularnie #!$%@?łeś matmę, prawda?
  • Odpowiedz
@mazx: jeśli jedyne co potrafisz to mierzenie linijką, napisanie w słupku i 'liczenie na krzyż' jak w gimnazjum na chemii i jeszcze wmawianie, że są to legitne wyniki na pewno się zgadzają, a każde inne są na pewno złe to sory, ale debilem to jesteś ty xD
  • Odpowiedz