Wpis z mikrobloga

Uważam że dziewictwo to największy skarb jaki posiada kobieta i jaki ma do zaoferowania mężczyźnie swojego życia. Każda latawica (bo kobietą tego nazwać nie można) która puściła się przed ślubem lub uprawiała seks z innym mężczyzną niż ten pierwszy i jedyny z którym przysięgali sobie wierność przed Bogiem jest nic nie wartym pustakiem i nie wartą splunięcia imitacją człowieka. Nie wiem jak mężczyźni nie brzydzą się takiej używanej baby która nie wiadomo co miała w ustach i w innych miejscach. Przecież to obrzydliwe.
#niepopularnaopinia #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki
  • 40
  • Odpowiedz
jak się wzajemnie kocha to znaczy że się pasuje

@Cytrynowe_Ananasy: nie za bardzo, możecie nie pasować do siebie i w łóżku i w życiu codziennym. Miałem parę dziewczyn i każda była inna. Możesz czegoś nie lubić co akurat lubi Twój mężczyzna i to może być źródłem frustracji. Miłość to nie wszystko w udanym związku
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: Myślę, że nazywanie człowieka pustakiem i latawicą, tylko dlatego, że wyznaje inne wartości jest niestosowne. Takie ocenianie i jad który wylewa się z Twojego wpisu, sugeruje zaściankowość i brak dojrzałości. Powinnaś, się z tego wyspowiadać jak chcesz być spoko z Bogiem.
  • Odpowiedz