Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich i proszę o jakąś pomoc, mam problem z Cloudflare, a raczej to oni mają problem ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od jakiegoś czasu wyświetla mi się ich captcha. Powód jest oczywiście taki że ktoś korzysta z mojego adresu ip do spamowania i innych złych uczynków. Na stronie Project Honey Pot oraz innych tego typu serwisach moje ip figuruje na blacklist. Przeskanowałem każde urządzenie w domu różnymi programami typu: Malwarebytes, SuperAntiSpyware, Adwcleaner, Avast ( ͡° ͜ʖ ͡°), Nortonem i czymś tam jeszcze. Jedne nic nie wykrywają drugie tylko jakieś małe gówno i niby usuwają, mimo to problem dalej istnieje. Nie wrzucałem tego ip na whitelist bo jest coś według mnie dziwnego, wszędzie gdzie sprawdzam moje ip pokazuje to z końcówką 64(takie też wyświetla się w captcha od Cloudfalre), czyli niby to które spamuje ale na stronie projecthoneypot pisze że łączę się z ip z końcówką 67. Niby ip w tym samym zasięgu czy jak to się tam nazywa, i teraz nie wiem czy to ja czy nie ja mam problem z jakimś wirusem. Router mam tp-link no ale jest jakoś zabezpieczony. Pamiętam że kiedyś miałem podobny problem z captchami od cloudflare ale zlałem i samo przeszło ale jeżeli mnie pamięć nie myli to pomógł format systemu, jednak wtedy w domu był tylko jeden komputer teraz są 4. Jakieś pomysły?

#niewiemjaktootagowac #pomocy #pomoc #internet #cloudflare #honeypot #sieci #spam #komputery #router #pcmasterrace
  • 3
@98f1c6tdg24 ja tak kiedyś mialem, że co chciałem coś wpisać w Google, to pojawiała mi się capcha z informacją, że z mojego adresu było za dużo zapytań. Wtedy zadzwoniłem i zmienili, chyba w ciągu doby.