Wpis z mikrobloga

@ruszka:
-Ktoś wam każe ten preorder kupować? Nikt. Ale chyba mam prawo krytykować tą absurdalną cenę? Za 200 stówy mam grę AAA i dobry obiad na mieście. To nie jest wartę tej ceny i tyle
-Czy będziecie lepsi jak kupicie preorder? Nie. Jak #!$%@? nie? xD Bez nowych kart nie będę miał decku z mety. Lepszy nie będę (bo lepszośc w hsie to 80% czyste RNG), ale z lepszym dekiem
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Ale chyba mam prawo krytykować tą absurdalną cenę? Za 200 stówy mam grę AAA i dobry obiad na mieście. To nie jest wartę tej ceny i tyle


To, że cena jest z dupy, nie powoduje, że gra jest P2W, a tylko do tego się
  • Odpowiedz
@ruszka: Jak negujesz zdanie o RNG to znaczy, że sam w HS nie grałeś od bardzo dawna i dalsza dyskusja nie ma sensu.
-"To o co ty teraz płaczesz? Że blizzard wymaga, żebyś grał w grę, żeby zdobyć nowe karty?"
#!$%@? mać. Nie wiem po co ty te wypociny napisałeś, skąd takie wnioski wyciągasz. Gdzie ja #!$%@? napisałem COKOLWIEK o samym przechodzeniu gry? Napisałem, że #!$%@? durne karty w grze
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Jak negujesz zdanie o RNG to znaczy, że sam w HS nie grałeś od bardzo dawna i dalsza dyskusja nie ma sensu.


Czy w topce na zawodach cały czas jest ta sama grupa, tak czy
  • Odpowiedz
@ruszka: P.S. To ty kłamiesz
-"To nie jest kwestia twojego zdania, ty zwyczajnie kłamiesz i tworzysz sobie swój wirtualny świat, w którym wszystko jest zależne od RNG, a bez nowych kart nie ma co nawet rankeda odpalać."
Po pierwsze nie umiesz czytać albo liczyć. Nie wszystko zależy od RNG ale zdecydowana większość. Ile razy było, że ktoś topdekuje 3 karty z rzędu i wygrywa przegraną grę? A kwestia ranketów to
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Nie wszystko zależy od RNG ale zdecydowana większość.


Napisze ci to 3 raz, bo widocznie nie dociera - gdyby gra była w większości zależna od RNG, to statystycznie w zawodach powinna być cały czas rotacja osób pretendujących do tytułu mistrza, a wśród tych osób powinien być ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o grze, i dostał się fartem. Jako, że jest inaczej, to z miejsca udowadnia, że nie masz racji. Czego nie potrafisz
  • Odpowiedz
@ruszka: żeby nowy gracz był w zawodach musi 24/7 grac w hs by zbierac pointsy, ktore daja mozliwosc zakwalifikowania, czyli byc w top100 legendzie co miesiąc=grind i grind, dlatego nie ma nowych graczy praktycznie w zawodach blizzardowskich, nie ma co porownywac hs'a do skillowego np starcrafta albo cs'a.
  • Odpowiedz
@ruszka: ale ja cie szanuje za to co napisales. Sam próbowałem już takie podstawowe rzeczy tłumaczyć wielokrotnie, niestety zawsze konczyło się to przekleństwami i głupim gadaniem. Dlatego skończyłem się już w to bawić, bo i tak choćbym napisał nie wiadomo jak długą ściane tekstu z logicznymi argumentami opartymi czy to na doświadczeniu, czy statystyce, czy to na czymkolwiek innym to i tak i tak osoba z którą próbuje dyskutować napisze
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73 Hearthstone jest fajna gra jak jesteś streamerem, dostajesz kupę donejtow na karty, otwierasz 500 pakietów na live i ludzie to oglądają xD

Nie wydajesz swojej kasy, widzowie ci sypia setki euro na to. To i masz wszystkie karty i możesz grać jakieś fun decki jak Kripparrian.

Ale jak miałbym swoje wydawać? Lo panie w życiu. Kiedyś duzo aren jechałem to i paczki leciały ale teraz mam to gdzieś. Granie na
  • Odpowiedz
@carving85 ale farmienie tego golda np l
W legionie to wygladalo tak ze na dwoch, trzech postaciach wystarczylo zrobic legendy z profek vo zajmowalo jakas godzine do dwoch na jednej postaci
  • Odpowiedz