Wpis z mikrobloga

@ameneos: hah, nieźle ;) Powiem tak: skończyłem już z masturbacją. Nie zamierzam już wracać do oglądania transmisji z sex-kamerek i krawędziowana przez 15 godzin na flaku tak jak jeszcze 2-3 lata temu. Byłem uzależniony przez 13 lat i musiałem z tego zrezygnować, bo za bardzo mi to zryło banię (miałem różne schizy, derealizacje, depersonalizacje, problemy z krążeniem jak np. arytmia, szybko się męczyłem. Wszystko te objawy są w moich wcześniejszych wpisach.
@Vertex5: Nie wiem... A jak mam sobie radzić? Normalnie xD Polucje nie są dla mnie niewiadomo jakim problemem. Nie muszę kupować nowego łózka za każdym razem, bo wszystko zostaje w gaciach. W ciągu miesiąca pojawiają się max 2-3 polucje i to tyle.
męczyłem. Wszystko te objawy są w moich wcześniejszych wpisach. Potrzebowałem co raz silniejszych bodźców a przy okazji sprzęt


@M4rc37o w jaki sposób poradziłeś sobie z tym problemem? Też mam takie długie maratony, aktualnie jestem w 5cio dniowym ciągu :<
@Testujezycie: Ja się akurat wyzywałem od najgorszych. Mówiłem sobie, że jestem #!$%@? śmieciem. Wyobrażałem sobie siebie, że jeśli nic z tym nie zrobię, to kiedyś będę zdychał z samotności nie wiedząc nawet jak to jest być przytulonym przez kochającą loszkę. Zdałem sobie sprawę, że czas ucieka, lata lecą, a ja upadam na dno. Po prostu trzeba przestać wchodzić na te #!$%@? strony.