Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się troche chce jak widzę te płacze i lamenty na wypoku, ze hurr durr G O R Ą C O, nie da się wytrzymać bez koszulki, a ja sobie w wojsku idąc na poligon w mundurze w pełnym uposażeniu z conajmniej 30-stoma kilogramami na plecach po 10 km w jedna stronę, myśle sobie ale te wykopki maja ciężko na tej plaży wytrzymać XDD
#wojsko #gorzkiezale #lato #pogoda
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a ja sobie w wojsku idąc na poligon w mundurze w pełnym uposażeniu z conajmniej 30-stoma kilogramami na plecach po 10 km w jedna stronę


@Nanuno: Nie dowożą was na poligon? xD

Nawet mi cię nie żal, że siedzisz w takiej jednostce xD Zero godności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nanuno: Gdybym odwalał takie rzeczy to też miałbym #!$%@?, że się pocę, ale jak człowiek chce wyjść na spacer gdzie przy normalnej temperaturze nie pojawi się ani kropla potu. A tu po wystawieniu nogi za próg już jest ci gorąco, a po 5min leci ci pot po plecach jakbyś co najmniej #!$%@?ł trening jak Rocky przed ostatnią walką w filmie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: no tylko jeździsz jakimś 30 letnim złomem (bo nawet te 20 letnie mają klimatyzację) i boldupisz na wykopach

@staryhaliny: xd. odpowiadam na komentarz..to raz..dwa auto ma 7 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: idź pan w #!$%@?. Jeździsz z własnej woli takim gównem (albo pracujesz u Janusza co żałuję na klimę) a płaczesz w necie że masz trudniejszą pracę niż żołnierz w pełnym rynsztunku w marszu?



  • Odpowiedz