Wpis z mikrobloga

Ok, wrzucałem ostatnio ale pojawiło się sporo głosów konstruktywnej i najwyraźniej słusznej krytyki ze strony @Philopolemus_Fronius, @Desseres, @adios za co moja koleżanka dziękuje dlatego też pozwoliłem sobie wyżej wymienionych panów zawołać, mam nadzieję, że nie macie mi za złe. Poniżej możecie znaleźć zedytowane ogłoszenie, nie wiem czy jest lepsze bo sam się na tym nie znam, próbuję jedynie pomóc koleżance dotrzeć do większej liczby osób.

Cześć!

Szukamy .Net Developera do wewnętrznego projektu dla klienta z branży finansowej.

Must-have:

⦁ znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych - używamy Entity Framework i nHibernate
⦁ znajomość mechanizmów do integracji systemów w architekturze SOA i narzędzi kontroli wersji (GIT/SVN)
⦁ umiejętność tworzenia bibliotek DLL, usług WebService (SOAP, REST) i Windows (Windows Service)
⦁ znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
⦁ minimum 3 letnie doświadczenie /samodzielność technologiczna i umiejętność szukania rozwiązań

Nice-to-have:

⦁ znajomość pojęć z zakresu optymalizacji i normalizacji baz danych
⦁ doświadczenie z MS SQL Server (projektowanie, tworzenie, budowanie optymalnych zapytań i struktur)

Lokalizacja: Kraków
Widełki: 6 500 - 9 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia / B2B do negocjacji
Szczegóły: welcome@codlake.com

Taguję znowu #it #programowanie #programista15k #dotnet
  • 18
@69inch: co za dzban z ciebie :) Jakie pytanie, jakie szczegoly? Daje Ci/kolezance feedback zebyscie sprecyzowali ta czesc ogloszenia... no chyba, ze zadalem gdzies jakies pytanie, o ktorym sam nie wiem XD
@69inch: dzbanuszku kochany, no nie obrazaj sie...

Chyba jeszcze nie dotarlo do ciebie kolezko, ze ja nie jestem zainteresowany ta praca tylko daje Ci i kolezance wskazowke nad czym jeszcze warto popracowac w tym ogloszeniu.
@bacteria: myślę, że @69inch nie chodzi o to, żebyś akurat Ty tam pisał, tylko osoba, która jest potencjalnie zainteresowana ma udostępniony adres na który może zadawać bardziej szczegółowe pytania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@bacteria: Rozumiem, że chcecie jak najbardziej doprecyzowane ogłoszenie, sam chciałbym się z takimi spotykać, przekazałem też dalej jednak wydaje mi się, że w razie drobniejszych nieścisłości można dopytać o szczegóły podczas aplikacji. Szkoda, że tak szybko sprowadzasz rozmowę do niskiego poziomu obrażania innych.

@cccn dzięki, właściwie o to chodziło
@69inch: Takie widełki IMO też są bez sensu, piszesz min. 3 lata doświadczenia a widełki zaczynają się od 6500 brutto, przecież tyle to junior może wyrwać, nikt z 3 latami doświadczenia nie będzie pracował za 4,5k netto.
A linijka

minimum 3 letnie doświadczenie /samodzielność technologiczna i umiejętność szukania rozwiązań


Wygląda jakby doświadczenie było zamienne z samodzielnością technologiczną, chyba nie o to chodzi?