Wpis z mikrobloga

#smutnazaba poszłam do dentysty i sama #!$%@?łam z fotela jak się dowiedziałam że żeby zrobić u mnie #licowki trzeba:
1. #!$%@?ć ponad polowe zęba,
2. mieć martwego zęba (tu juz lzywoczach.gif)
3. leczenie kanałowe
4. wbić wkład z włókna (niedowierzanie.exe)
5. i nie licówka tylko korona
6. przez wadę zgryzu jest duże ryzyko że korona zostanie wybita przez dolne zęby (depresja.xd)
7. czas szukać ortodonty xD

#ortodoncja #aparat nie widzę innej opcji jak aparat stały, nawet nie chce słyszeć jeszcze raz o ruchomym...
Jakieś za i przeciw dot. aparatu samoligaturującego? Stałego?
Mirki i Mirabelki doświadczenia złe i dobre pls (,)
#smutnazaba #tyleprzegrac #przegryw #bedeplakac #stomatologia #zalesie #gownowpis #gownozeby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Armityle już wole to niż opluwanie się przy mówieniu z aparatrm ruchomym 24h/7 xD

@feelingvlone a to był normalny aparat z gumkami czy samoligaturujący? Bo ten drugi właśnie podobno nie powoduje skaleczeń i wywiera mniejszy nacisk (?) i aż tak nie boli. Podobno. A jak jest to nie wiem.
Mi się już opcje skonczyły chyba że się wyjebię na ryj i wyłamię ten ząb xd
  • Odpowiedz
Jakieś za i przeciw dot. aparatu samoligaturującego? Stałego?


@PaulStanley: zajebista sprawa, polecam.

Z jakiego powodu te licówki? Są mniej inwazyjne metody żeby polepszyć wygląd i wyrównać koloryt ale mało stomatologów się dokształca z nowości. Poczytaj o metodzie DMG ICON u mnie w połączeniu z wybielanie cuda zrobiła.
  • Odpowiedz
  • 0
@nama bo cały uśmiech oprócz jednego zęba jest ok i glupia ja myslalam ze mogłabym pojsc na skróty i przyciac i zabetonować tylko jednego xd


Zaraz ogarnę, dziekuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

@feelingvlone brałabym normalny aparat bo taniej #cebula ale jak trzeba go regulować co miesiac to ja wysiadam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz