Wpis z mikrobloga

@Diplo: Podawanie sobie ręki jest takie dziwne. Serio... bo każdy robi to inaczej, jedni wrzucają takiego śledzia po którym boli Cie ta skórka pomiędzy kciukiem a wskazującym, jedni ściskają rękę. Inni znowu liczą na złapanie kontaktu wzrokowego a inni patrzą się na te dwie witające się dłonie.
@Diplo: moja matka kiedyś jak się przywitała z synem siostry jej koleżanki (która tez dóbrze znała ale 25-30 lat temu ) to się jej spytała czy jest księdzem xd bo jej się tak z księdzem ten #!$%@? uścisk dłoni skojarzył
@Diplo: Ja ogólnie nie lubię podawać dłoni, więc być może czasem mam nieco lżejszy uścisk niż powinienem. Obrzydzenie do tego gestu wzięło mnie odkąd zacząłem widywać ludzi w pracy, którzy wychodząc, albo omijali umywalki, albo tylko lekko zamoczyli ręce i na tym koniec. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Diplo: panowie, uczulam, nie sciskajcie kobeicie ręki tak, jakbyście siłowali się na ręce z innym niebieskim. To świadczy o tym, ze macie wyjatkowo malo wyczucia nie zastanawiajac sie, ze slabszej od was osobie jest dość nieprzyjemnie kiedy ktoś jej za mocno ściśnie rękę.
Oczywiście zawsze utrzymuje pokerface jak mi tak ktoś zrobi ale co sobie pomyślę to moje ^^