Wpis z mikrobloga

Coś takiego zrodziło się w mojej głowie dziś.

Myślałem czy cały sezon (albo przynajmniej do wc) nie grać cały czas jednym GK premium, ale Begovic z Fabiańskim fenomenalnie się wymieniają jeśli chodzi o mecze domowe i wyjazdowe, co też powinno przynieść bardzo dobre punkty niewielkim kosztem. Już #!$%@?ąc od tego, że Ci GK to po prostu utalentowane bestie i liczę też na sporo bonusowych punktów.

Poza tym wiem że EVE wygląda póki co bardzo kiepsko, ale ze względu na kalendarz jakaś siła wyższa nie pozwala nie mieć mi dwóch graczy ofensywnych z tej drużyny.

Reszta chyba nie wymaga tłumaczenia. Cały czas bije się z myślami czy opaskę zostawić dla Mane czy dac ją Alexisowi. Jakieś pomysły?

#fpl
Pobierz
źródło: comment_EyqRBV3y53g9ZYoDD7oVHiWRqVBO0DBJ.jpg
  • 3
@JanuszKarierowicz: nie dubluj piłkarzy w obronie z jednej drużyny, zamiast Cooka wstawiłbym kogoś innego albo zostawił go i zamienił Begovicia, Tosun miał całkiem dobre wejście w lidze, ale potem dość przeciętnie. Richarlison to dla mnie jedna wielka niewiadoma, w Watfordzie zaczął świetnie, a potem już zgasł(z drugiej strony też zbytnio nie miał tam z kim grać).
@mmr_ Też się zastanawiam cały czas czy dublować Wisienki w obronie, w pierwszej kolejce myślę że CS dla nich wpadnie spokojnie i jakiś bonus dla Bego, więc może martwić się tym będę później?

A w Richarlisona wierzę jak mało kto, pod wodzą Marco Silvy ten chłopak dostaje naprawę niesamowitego boosta

Tosun to loteria, ale tak jak mówiłem chce mieć podwojony Everton w ataku