Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy i Mirabelki, pomocy. Jaki znacie sposób na zdobycie rozmiaru pierścionka zaręczynowego dla różowego?
Żadnych pierścionków w tym momencie nie nosi. Niedawno się przeprowadziliśmy w zupełnie nowe miejsce i nie znamy tu nikogo dlatego wysłanie kogoś na przeszpiegi odpada.
Mógłbym sam zmierzyć, jak śpi na przykład, ale ryzyko że się obudzi jest spore. Wtedy by się wydało i już by nie było by wyjścia. A widok jakiegoś sylwetki jakiegoś #!$%@? mierzącego ci palce to chyba słaba otoczka dla oświadczyn. No i za pierścionek służył by chyba ten sznurek.
Nie chcę też robić czegoś po czym domyśliła by się co planuję.

Pomuszcie, co robić? ¯\_(ツ)_/¯

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania Idzie na plażę. Na plaży zgarnij piasek. Narysuj duże serce i powiedz abyście razem w tym sercu odcineli swoje dłonie na znak waszej miłości. Potem możesz zrobić zdjęcie. Albo na miejscu zmierzyć jak nie będzie patrzyć.
Przy okazji wyjdziesz na romantycznego ( ͡º ͜ʖ͡º) Same plusy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@slapdash: fakt, niedoczytałem; można w takim razie szacować po wzroście, wadze, kształcie dłoni - tylko to nadal szacunki. Ewentualnie można porównać swój któryś palec (serdeczny często bywa podobny rozmiarem do środkowego u kobiety) z palcem wybranki
CharyzmatycznyPiwniczak: Zabierasz się za to jak amator.

Ja po prostu na ponad 4 miesiące przez zaręczynami zacząłem ją nimi "straszyć" wstawiając lipną datę typu - Walentynki 2019 - i bezcermonialnie mierząc. Potem co i rusz przypominałem o dacie zaręczyn. Ostatecznie oświadczyny były znacznie wcześniej i zupełnie niespodziewane.


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
OP: CharyzmatycznyPiwniczak, hm, nie bardzo rozumiem jaki jest związek między wiekiem, a tym, że albo Twoja różowa ma upośledzone zdolności poznawcze iż nie wyłapie tak słabego baita albo że Ty jesteś tak naiwny iż wierzysz, że się nie zorientowała.
Stawiałbym to drugie bo wygląda na to że wierzysz również w to. że tylko Ty na świecie masz >=30lvl w momencie oświadczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki