Wpis z mikrobloga

  • 4
@01010101013 pewnie tak, ale jeżeli pisze jednocześnie z kilkoma to którego wybierze? Albo "chada" albo jakiegoś co będzie jej pisał elaboraty, cały czas zagadywał i "zabawiał". Czyli tak jak ktoś tu już napisał jest po prostu tępa
  • Odpowiedz
@StormtrUper: właśnie nie, pisanie elaboratów do kogoś takiego to moim zdaniem nie najlepszy pomysł. Ładne laski mają masę rozmówców i po prostu na długie teksty mogą z czasem nie odpisać. Myślę, że takie najbardziej interesuje ktoś konkretny i pewny siebie. Tak jak napisał @siea01 - krótka gadka i przejście do konkretów. Elaboraty pisz z tymi mniej ładnymi, a mądrzejszymi.
  • Odpowiedz
@StormtrUper: racja, dlatego najlepiej nie uderzać do tych, które na profilu są tylko ładne i nie mają nic ciekawego do napisania. Jeśli kobieta jest atrakcyjna i mimo tego nie ma dłużej nikogo, to znaczy, że jest bardzo wybredna. Dlatego na ulicach coraz więcej można spotkać takich mirków nawet 7/10 z kobietami 5/10, ponieważ nie księżniczkują i zwykle mają więcej rozumu niż tamte. A te "piękne księżniczki" skończą samotnie - przejrzyj
  • Odpowiedz
@StormtrUper: ale moze pokaz co napisales takiego? widac ze nawaliles tone tekstu wuj wie o czym i wymagasz zeby laska Ci odpowiadala radosnie szczesliwa ze "przeciez napisales". Typowa logika wykopka. Walę smęty, jestem zabawny jak Drozda ale PRZECIEZ KURŁA NAPISAŁEM.
  • Odpowiedz