Wpis z mikrobloga

Skąd ten hejt na niewiadzialnego dziadka latającego na chmurce? Może przez religie ingerująca w życie normalnych ludzi i wysysanie z publicznej kasy gory pieniędzy? Otóż nic bardziej mylnego xD wykopki znalazły powód!

Ten wysyw antykatolckich obrazkow to musi byc robota jakis ruskich troli pragnacych oslabic ducha narodowego, bo czanowcy juz dawno odpuscili sobie Wykop.


To wszystko ma osłabić DUCHA NARODOWEGO xD

Przecież jak powszechnie wiadomo laicyzacja kraju jest wbrew interesom Rosji, która chciałaby jeszcze większej zależności Polski od Watykanu

#gimboateizm #bekazkatoli
  • 9
@ZaplutyKarzelReakcji ale serio, sam jestem w pol deista, z religia mam tyle wspolnego, ze mam wszystko w dupie, z zainteresowan przeczytalem kiedys stary testament (tore z automatu), czytalem koran, oczytalem sie o starozytnych religiach bliskiego wschodu, indyjskich wierzeniach, religiach amerykanskich i co? Mam w dupie czy ktos jestn pastafarianinem czy wierzy w reinkarnacje - mam wrazenie, ze te wszystkie wysrywy sa pisane przez tych samych ludzi, ktorym przeszkadza tez to jak ktos