Wpis z mikrobloga

Dzisiaj spotkałem się z #ukrainka z #tinder. W zeszłym tygodniu spotkałem się z polką, ta nawet raz się do mnie nie usmiechnęła (no cóż, nie mam tych 185 cm wymaganych). Z ukrainką było zupełnie inaczej, cały czas uśmiechnięta, zarażała mnie dobrym humorem. Spędziliśmy razem chyba z 5 godzin, to była najlepsza randka z tindera, na której byłem. Polacy, wybierajcie ukrainki, to super dziewczyny.
  • 24
  • Odpowiedz
@deadboy: dołączę się. ZDECYDOWNIE, polki = księżniczki, które myślą, że wszystko im się należy (jedna sytuacja, gdy zapytała wprost ile zarabiam, zmieszany powiedziałem że między 25-30k to mnie wyśmiała), natomiast UKRAINKI = wulkany pozytywnej energii, zarażają uśmiechem + to tylko z własnych odczuć i doświadczeń - są bardziej naturalne i mają TO coś czego naszym kobietom brakuje. Nie chce generalizować.
  • Odpowiedz
@deadboy: Bo ogołnie dziewczyny ze wschodu są fajne, bardzo otwarte, życzliwe, urocze. Nie zachowują się jak wiele Polek, które przejmują modę z Zachodu i Hameryki, czyli zachowują się jak pozerki i uważają się za święte krowy. Polecam dziewczyny zza granicy w ogóle, nie tylko ze Wschodu. Choćby dla poznania różnicy. Też bym chętnie dla odmiany pospotykał się z jakąś, ostatnio pogadałem troche z dziewczyna ze Słowacji, tez fajne panny.
  • Odpowiedz
zmieszany powiedziałem że między 25-30k to mnie wyśmiała


@gNyan: Może dlatego cię wyśmiała bo w Polsce podawanie pensji rocznej brzmi idiotycznie i nie jest intuicyjne
  • Odpowiedz
Bo jesteś Polakiem, wiec dla Ukrainki jest to level wyżej, niż taki Ukrainiec biedny. Ukraińcy pewnie też tak narzekają na Ukrainki jak wy na Polki. HURR TE UGRAINGI NASZE TO POLOKÓW WOLO A NIE TAKIEGO WSPANIAŁEGO PRACOWITEGO CHŁOPAKA UKRAINCA DURR
  • Odpowiedz