Wpis z mikrobloga

@Traficar: Wy tak serio z tym ograniczeniem stref? Np. w moim Mikołowie, teoretycznie przypisanych jest 5 samochodów, są okresy że samochodów nie było przez 3 dni, a jak się pojawiał to znika bo ludzie jeżdżą do Katowic czy np. Rudy Śląskiej do której dojazd komunikacją miejską to kicha totalna.

Przez ostatnie 2 tyg wydałem u was 300 zł, ale skoro ograniczacie strefę to popełniacie seppuku. Szkoda i to wielka.

#traficar #mikolow
  • 8
Serio, serio. Więcej informacji tutaj: https://media.traficar.pl/34865-zmiana-strefy-w-aglomeracji-slaskiej

Ale jeszcze wiele przed nami! :) Mam nadzieje, że ze mną zostaniesz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Traficar: Rozwala mnie wasz optymizm. Zabieracie ludziom strefy, a wy to przekładacie w sukces tak, żeby było tylko kilka km do samochodu. Tak informacyjnie to dziś u mnie w korpo (centrum Katowic) większość nie jest mieszkańcami Katowic na informacje o tym co chcecie zrobić stwierdziła,
@Mit_o_chondriach: Super :) Ja dzisiaj przewiozłem jeden z Kato do Mikołowa, później z Miko do Kato i z powrotem, na trasie widziałem dwa samochody które jechały z Kato do Mikołowa. Więc @Traficar serio pomyślcie jeszcze raz nad tym co chcecie zrobić, bo ludzie się od was odwrócą bo przyzwyczajeni do tego, że mogą z Kato pojechać do innego miasta, a tu nagle okaże się, że nie da rady zostawić bo nie