Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, #!$%@?.
Mialem mila, ładna, kochana, uczuciowa dziewczyne i juz nie mam. Bylem srednio nastawiony do randek bo juz w swoim zyciu jednej sie oswiadczylem, bardzo mnie zranila i myslalem ze z kobietami to juz nigdy nic wiecej. W koncu po 3 latach jako singiel umowilem sie z P. Wlasciwie to ona mnie poderwala. To ona glownie proponowała spotkania, opowiadala o sobie a ja zachowywalem sie jakby mial #!$%@?. Nigdy jej nie powiedziałem ze mi zalezy, ze doceniam to jaka jest. To nie tak ze ona nie miala zadnych wad. #!$%@? mnie czesto i ja pewnie ją tez ale kazdy ma jakies wady. Nie robilem tego specjalnie, nie chcialem jej zranic ale nie umialem jej zaufac, otworzyc sie. W koncu mnie zostawila a do mnie w tej samej chwili kiedy to powiedziala dotarlo, ze sie zakochalem ale bylo juz za pozno. Zaczalem randkowac ale zadna jej nie dorownywala. Chodzilem na randki na ktorych wspominalem jej usmiech i to jaka byla kochana. Myslalem, ze mi przejdzie. Minelo 8 miesiecy od rozstania i ciagle o niej mysle. Nie ma dnia zebym nie myslal o tym co u niej a bylismy razem tylko 3 miesiace. Tutaj pytanie do rozowych: wyobrazacie sobie ze moglybyscie dac komus takiemu jeszcze jedna szanse? Nie wiem co mam robic. Pojechac do niej i powiedziec ze jestem w niej zakochany, przepraszam i nie zapomnialem?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no nie wiem, myślę że możesz spróbować skoro z nią porozmawiać skoro bardzo Cię to męczy. Najgorsze co może Cię spotkać to to, że ona powie Ci, że nic do Ciebie nie czuje. Ale przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz. A jeśli ona czuje to co Ty, to masz szansę na to by być szczęśliwy ;)
  • Odpowiedz
@everybodyfrytki ja po 3 miesiącach wiedziałam już że mój niebieski pasek to ten jedyny więc czas naprawdę nie ma wiele do powiedzenia jeśli ludzie się dobrze dobrali. Moim zdaniem nie ma nic do stracenia, niech próbuje jej wyjaśnić
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: ciekaw jestem tylko jakby to wygladalo odwrotnie. Gdyby to rozowa ogarnela sie po takim czasie i chciala wrocic. Myslisz ze jakikolwiek niebieski by sie na to zgodzil po takim traktowaniu z jej strony?
  • Odpowiedz