Wpis z mikrobloga

#polskirap #retro #pixelart nie bijcie jesli nie pasują tagi :/
Trafiłem ostatnio na bardzo wpadający mi w ucho i oko kawałek z undergroundu, jedyny jaki znam od tego jegomościa. To co jeszcze mnie w nim urzekło to ten teledysk czy może raczej video :D Miłego słuchania
K.....v - #polskirap #retro #pixelart nie bijcie jesli nie pasują tagi :/
Trafiłem o...
  • 31
  • Odpowiedz
@Kedlov: Jak animacje są kradzione to w sumie #!$%@?. Autora większości wcale nie było tak trudno znaleźć. Z kolei jak się dogadali z autorem to szanuję.

Swoją drogą te wideo to dosłownie pokaz gifów. Od siebie praktycznie nic nie dali.

Jak chcesz więcej w tym stulu (i jednocześnie jednego z autorów gifów na wideo) to polecam usera
  • Odpowiedz
@Kedlov: Trochę ciężko tu mówić o prawie cytatu podczas gdy do wideo nie są wrzucone urywki animacji a całe animacje zapętlone kilka razy. Autorzy specjalnie oprócz przejść i napisów nic nie dodali od siebie. Do tego autorzy animacji nie zostali o niczym poinformowani i prawco cytatu nie zwalnia cię z odpowiedzialności podawania źródeł. Na końcu warto by jeszcze dopisać, że kriokaze na swoich animacjach zarabia, tutaj je zwyczajnie #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kedlov: Szkoda, nie szkoda. Po prostu zachowali się trochę #!$%@?. No elo. Trzepią na tym hajsy. Sądząc po komentarzach, ludzie nie ogarniają kim np jest kirokaze a teledysk sobie zachwalają jakby to była sprawka Hyper Son albo tych drugich bezpośrednio od mashupu, a tak nie jest. Oryginalni autorzy animacji jedynie na tym tracą podczas gdy Hyper Son czyjąś pracą robi sobie hype na nową płytę. Nic osobiście do nich nie
  • Odpowiedz