Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raczej to będzie mój wysryw bo rady na to nie ma :D

TL'DR
Moja dziewczyna jest chyba dla mnie za głupia

Jestem od blisko roku z Ukrainką. Przyjechała do Polski na studia. Na początku nie ukrywam, oszalałem, dziewczyna jak dla mnie mocne 8/10 zainteresowała się takim mną 4/10. Dłuuugo za nią szalałem ale ostatnimi czasy, kiedy chemia zaczęła puszczać - po prostu zdałem sobie sprawę, że zbyt mądra to ona nie jest :D
ogólnie wiedzy o świecie zero, nie wiem czego ich tam w tej szkole uczyli na Ukrainie, ale chyba skończyli na tabliczce mnożenia. Światopoglądowo - dno. Pamiętam jak z byłą potrafiliśmy godzinami rozprawiać o życiu po śmierci snując w głowie różne alternatywy. Tutaj - nie ma szans. Jej spojrzenie na wszystko jest takie... płytkie? Nie ma potrzeby zastanawiania się nad głębszymi aspektami życia, zagłębiania własnej duszy czy otaczającego nas świata.
Muzyka - to co leci w radio. Filmy - romantyczne komedie albo najbardziej mainstreamowa papka. Nie ma mowy (znowu tu będzie przyrównanie do byłej) żebyśmy obejrzeli jakiś trudniejszy film czy starszy i żebyśmy potem dyskutowali o nim i analizowali poruszane problemy. Ogólnie byłem z kobietami wcześniej i zawsze były to naprawdę inteligentne babki może stąd ten obecny problem.
Jej jedynymi pasjami to chyba robienie zdjęć na instagrama, który jest taki lekko mówiąc żenujący :D czytaj kopiuj wklej wszystkie inne instagramy gdzie 90% to "ja i moja twarz z taką samą miną". Nawet ten styl podpisywania wszystkiego ja to nazywam hieroglifami :D:D (używanie emotek zamiast słów, czasem nawet w naszych rozmowach na msg). Oczywiście koleżaneczki, paznokcie... no taka typowa niezbyt rozgarnięta laska bez zainteresowań, zrobi kilka zdjęć telefonem i już nazwała się #fofotgraf #photographer na społecznościówkach :D
A w tym wszystkim jestem ja, dosłownie miesiące dzielą mnie od trzydziestki i ja nie wiem już czy powinienem brnąć w taki "pustostan" który ma spoko opakowanie. Obawiam się, że im dalej w las tym więcej rzeczy zacznie mnie wkurzać i ta przepaść będzie rosła i rosła. Ona dość mocno już sygnalizuje chęć zawarcia związku małżeńskiego, przeprowadzki do mnie - ogólnie sprawa z jej strony robi się na tyle poważna, że niedługo będę musiał się jakoś określić.
Pewnie pytanie czy ona jeszcze zmądrzeje jest chyba naiwne :D

Czasem mam wrażenie, że spotykam się z dzieckiem. Raz wpadliśmy na mieście na moją byłą z którą mam taki lekki kontakt, nie kumplujemy się jakoś mocno ale nie w nas niechęci do siebie, zawsze coś pogadamy jak się zobaczymy. W każdym razie spotkaliśmy się przypadkiem, moja ex była w towarzystwie swojego teraz narzeczonego i chcieli nas zaprosić na szybką kawę to odmówiłem bo.. wstydziłem się przed byłą co sobie pomyśli jak moja A. się odezwie. Bo level intelektualny ojjj skok olbrzymi. No było mi po prostu wstyd. I wtedy zrozumiałem, że dzieje się coś źle.

Może ktoś ma podobnie? Wiadomo, że w związkach chyba nigdy nie ma tak, że partnerzy mają się za identycznych intelektualnie, ale czy znacie przykłady szczęśliwych związków ze sporym skokiem? A. niby studiuje (dziennikarstwo) ale szczerze nie wiem co po tym ma robić :D pisać horoskopy? Raczej stawiam że po tych studiach i tak wyląduje w pracy za najniższą krajową, dalej z tym niezbyt wiele w głowie. Minie mi czy właśnie zdałem sobie sprawę, że mój związek umiera?

daję #logikaniebieskichpaskow bo pewnie mnie tu sporo osób nie zrozumie no i #zwiazki #ukrainka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: W pewnym wieku juz trzeba brac pod uwage, ze uroda partnerki przemija. Nie chcesz byc z kims na kogo bedziesz patrzyl za pare lat z odraza myslac "#!$%@? co ja zrobilem" po tym jak powie Ci np. ze ona to nie rozumie jak to jest, ze w nocy slonca nie widac przeciez swiatlo wszedzie swieci (autentyczne).
Nie bedziesz chcial z nia spedzac czasu to znajdzie bolca i tyle bedziesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja cię rozumiem mireczku. Miałem identycznie. Też ruska laska, słit focie na instagrama, mądra dziewczyna życiowo i inteligentna, ale też filmu żadnego ambitnego nie dało się obejrzeć. To mi chyba najbardziej przeszkadzało, bo lubię oglądać filmy a z nią dało się tylko komedie romantyczne. Inne filmy były dla niej zbyt nudne, męczące itp. Teraz jest moją ex ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a zawsze jest burza w komentarzach jak ktos napisze, zeby z tym seksem jednak zaczekac 2-3 miesiace. No wlasnie moze po to zeby kogos poznac a nie zeby nagle sie okazalo tak jak tutaj, ze ona jest glupia i jej nie chce ale seks byl fajny. szukajcie nadal w taki sposob milosci zycia
  • Odpowiedz
ŚwiętaPrzyjaciółka: @AnonimoweMirkoWyznania zacznijmy od tego że wziąłeś sobie Ukrainkę. A one w większości to takie ładnie opakowane puste karynki . Już dawno o tym mówiono że nawet ich próg na studia dziennie u nas jest poprostu żenujący. Nasi studenci naprawdę muszą mieć dobrą punktację żeby dostać się na dzienne a one do nas przyjeżdżają na dzienne bo mają lajtowo.
Także....powodzenia...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czego ty oczekujesz od kobiety? Przecież to jest naukowo udowodnione, że są one średnio głupsze od mężczyzn, także prawdopodobieństwo znalezienia mądrzejszej jest dość niskie. Nie wiem co ci, to przeszkadza, mi tam pasuje jak kobieta jest ode mnie głupsza i jeszcze najlepiej jakby się podporządkowywała w całości mojej woli. Popatrz na nią jak na worek na sperme a nie jak na faceta, wtedy zaczniesz ją doceniać
  • Odpowiedz
Nie zapomnij, że dla niej jesteś szansą na stały pobyt w strefie Schengen + w miarę dostatnie i spokojne życie na "zachodzie" (na pewno na wyższym poziomie niż na Ukrainie)
Za takie coś są laski, które będą robiły ci loda 2x dziennie. Pytanie co się stanie z tym ogniem w łóżku jak zostanie Twoja żona?
  • Odpowiedz