Spotkał się ktoś z sytuacją, w której bramka pada pomimo tego, że akcja trwa? Ostatnio ten bug mnie nawiedza, zarówno dla rywali jak i dla mojego zespołu. Akcja się rozgrywa i nagle jedna z drużyn dostaje bramkę z czapy, pasek nie miga, akcja niby trwa dalej z dala od bramki. Coś podobnego jest po zmianie, zazwyczaj w przerwie, np. zdjąłem Kowalskiego a ten pojawia się jeszcze w pierwszej akcji po przerwie w komentarzu. No i czy jest jakiś tip na naprawienie wywalania do pulpitu podczas trwania meczu? #footballmanager #fm18
  • 2
@Jednobrewy ja miałem sytuację że moi strzelili 3 bramki. Wszystko się świeciło, były powtórki i cieszynki, ale na tablicy wyników 0:0. Odblokowalo się dopiero jak przeciwnik strzelił i od tego momentu zaliczało bramki już normalnie. Na szczęście udało się wygrać mimo wszystko