Wpis z mikrobloga

@Szmicer: biorąc pod uwagę wygląd kolesi oraz opis podejrzewam, że mogło byc tak.

Kolesie pracowali u naszego bohatera (wyglądają na budowlańców), koleś nie zpałacił im (nie wnikam czy słusznie) i kazał im się wynosic. Kolesie pakując się wzieli zapłatę w postaci jego wiertarek i wkrętarek (wnioskuje po godzinie "kradzieży").


@apkwiatosz: no ty to chyba znasz życie xD nie raz słyszałem o takich akcjach. Widać nawet, że jeden miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hatespinner: kiedyś pracowałem w piekarni i współpracownik powiedział mi że jakiś kolo u niego na wiosce zrobił kogoś tam w #!$%@? na pieniądze to go przywiązali do drzewa w lesie i obili. Nie no samosad zajebista sprawa. Najlepiej to działa jak np zerwiesz z jakąś dziewczyną ona się poskarży sebie jakiemuś i będą cię ganiać gdzieś xd kopniaki najlepszy wymiar kary
  • Odpowiedz
@dzwiedz3000: Skuteczność w wydawaniu sprawiedliwych wyroków taka sama jak polskie sądy, więc właściwie to nie ma różnicy. Ci którzy myślą, że polski sąd wyda sluszny wyrok, widzieli go chyba #!$%@? u Anny Marii Wesołowskiej.
  • Odpowiedz
@apkwiatosz: jeszcze to co napisał czyli "sprzęt odzyskany resztę zostawię dla siebie" czyli nawet jeśli to byli złodzieje, to wychodzi na to, że pozostałe fanty, które nie należały do niego też sobie zachował. Ewentualnie wziął sobie rzeczy tych kolesi jako "zapłatę".

A co do samosądów i pokazywania twarzy, to pamięta ktoś i ma jakieś informacje na temat tego gościa co złapał i pokazał typa z #dupeczkizprzypadku ?

edit:
  • Odpowiedz
no to zajebiście ogólnie. Ale jakoś wolę żeby wyroku nie wydawał koleś z ulicy.


@dzwiedz3000: Żyjesz w kraju, gdzie kolesie którzy pobili dzieciaka który stanął w czyjejś obronie i wysłali go na wózek do końca życia, dostali wyroki w zawieszeniu i na wyjebce wyjechali na zmywak do Anglii. Artykuł był w gorących swego czasu na wypoku.

Przemyśl to sobie i zastanów się czy ktokolwiek #!$%@? zadba o jakikolwiek wyrok jak
  • Odpowiedz