Wpis z mikrobloga

W poprzek Sahary, na dziko, jedną z najdłuższych kolei towarowych świata. Fotorelacja.

Cześć Mirasy. Wielu z Was podobała się moja ostatnia fotorelacja z afrykańskich systemów kolejowych (z Etiopii do Dżibuti). Zatem miło jest mi zaprosić na kolejną, tym razem z mojej ostatniej podróży jednym z najdłuższych na świecie pociągów towarowych ważących rudę żelaza z kopalni w sercu Sahary na mauretańskie wybrzeże Atlantyku.

Pisany w delikatnie wulgarnym stylu gonzo, świeżutki antyreportaż z niewolnictwem, przemytem i sytuacją polityczną krajów Maghrebu w tle. Fajnie, jakbyście wykopali Cumple, link powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Insta | Blog

#wanderlust - tag z moich podróży i opowiadanek.

#podroze #podrozujzwykopem #ciekawostki #kolej #tworczoscwlasna #gruparatowaniapoziomu #afryka #mauretania
Dwadziescia_jeden - W poprzek Sahary, na dziko, jedną z najdłuższych kolei towarowych...

źródło: comment_dzNDpohi4qkRFnMZ1A9MJ1asROBX1UV8.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Pozwoliłem sobie zawołać osoby plusujące poprzedni wpis o relacji z afrykańskich systemów kolejowych (z Etiopii do Dżibuti), myślę, że może im się spodobać również ta opisywana kolej (a nie każdy ma czas przeszukiwać wykopalisko i obserwowane tagi). Jeśli kogoś to znowu rozsierdziło - z góry przepraszam i prośba o zignorowanie:)
  • Odpowiedz
literówkę masz chyba ważących


@Bauszman: tak, dzięki, korekta nie wyłapała przez poprawność obu słów

Gonzo reporter? Jeśli w podróży towarzyszył ci marokański haszysz to można powiedzieć, że byłeś na dobrej drodze. ( ͡°
  • Odpowiedz