Wpis z mikrobloga

>pożary wysypisk śmieci bo łatwy pieniądz

>95% używanych aut ma skręcony przebieg, ukryte kolizje

>reklamacje to użeranie się i często wychodzi strata czasu + #!$%@? się i nic nam nie zrobisz

>lasy #!$%@? śmieciami

>szambiarze #!$%@?ą towar do rzek

>2/3 mechaników to "wymieniacze"

>budowlańcy wielkie fachury, co drugi #!$%@? robotę

>palenie śmieciami w piecu, nawet przy 30 stopniach ekopatrole muszą jeździć i szukać źródła smrodu

>przebijanie dat ważności na jedzeniu

>mienie w #!$%@? przepisów bhp, patrz biedronki i wyjścia ewakuacyjne

>kto był na emigracji, ten wie by najbardziej uważać na polaków

>prawie wszystkie prywatnie uczelnie to wydmuszki by zrobić papier

>debile jadący pod prąd drogami szybkiego ruchu, zawracanie w przypadku wypadku

>szeryfowanie, ogólnie agresja drogowa - zajeżdżanie drogi, nagłe hamowanie, przyspieszanie gdy jest się wyprzedzanym, celowe nie wpuszczanie z rozbiegowego

>przeładowane ciężarówki, kręcone tacho, przemęczeni kierowcy tirów #!$%@?ący na złamanie karku

>urzędnicy skarbowi dostający prikazy którą firmę #!$%@?ć

>policja jest po to by zarabiać, a pilnowanie porządku to w sumie przy okazji


UUU OJKOFOBIA

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
T.....0 - > >pożary wysypisk śmieci bo łatwy pieniądz
 >95% używanych aut ma skręcony...

źródło: comment_9Jtzm7hoFZeszu3T272dpVxgfSnu588R.jpg

Pobierz
  • 26
@TS050: NO DOBRZE MOŻE I COŚ TAM SIĘ ZGADZA ALE TO NIE ZNACZY ŻE TRZEBA O TYM PISAĆ I SZKALOWAĆ KRAJ I RODAKÓW KWIIII TAKIE RZECZY NALEŻY UKRYWAĆ BO INNE NARODY PATRZOM I SIĘ Z NAS ŚMIEJOM CHRUM


@witold54: Trzeba o tym na Reddit jeszcze napisać. Tak jak w przypadku pożarów wysypisk - skuteczność 100%, a opinia nienaruszona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
reklamacje to użeranie się i często wychodzi strata czasu + #!$%@? się i nic nam nie zrobisz


@TS050: jak kiedyś w pracy powiedziałem, że wolę zamawiać z amazona, nawet jak jest kilka złotych drożej niż w Polsce to usłyszałem, że to jest bardzo nieobywatelskie i powinienem się wstydzić. Wtedy ja dodałem, że przez Polaków zostałem oszukany kilkanaście razy, a przez Niemca nigdy to podobno ból dupy słychać było w sąsiednim powiecie