Wpis z mikrobloga

@Schlangmannkopf: Na olx tez patrz, czesto sa inne oferty niz na gumtree. Moim zdaniem za tyle dostaniesz nowoczesny pokoj w starym bloku. Teraz pelno takich nowiutkich (standard ikea xD), ale w bloku z plyty. Na nowe budownictwo chyba nie ma co liczyc. Sama szukam na Woli i jest ciezko, ceny strasznie poszly w gore w porownaniu z tamtym rokiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wiktor426 Na razie serdecznie podziękuję, dopiero co dostałem pracę, a z oszczędności nic nie zostało. :(
Ale jak za jakiś czas pokój będzie jeszcze dostępny, to od razu dam znać!

@Mr_Swistak O, jak spoko. Czyli się da. :)

@enzojabol No w sumie tak, muszę mieć dobry dojazd na Żwirki i Wigury na Ochocie. Ale mogę troszkę dołożyć, jak będzie potrzeba.

@Edward_Bernays Stary, właśnie dlatego chcę się rozeznać w temacie. Zależy czy tyle
  • Odpowiedz
@Schlangmannkopf: Nie, w zwyklym bloku - wchodzisz do mieszkania i zupelnie inny swiat xD Ale tez marzy mi sie jakis budynek z tego stulecia, wiec czekam :) Tak czy inaczej - olx, gumtree, ewentualnie otodom. Grupy fb sa spoko, ale mnie wkurzaly i stresowaly te lawiny komentarzy "priv", "zainteresowana priv", ktore przybywaly po jednej setnej sekundy od dodania ogloszenia xD
  • Odpowiedz
Jak coś to mogę odstąpić pokój, w którym teraz mieszkam. Sama granica obszaru przy WUM. Cena 600 zł. Jedyne wady to patologiczna para, z którą jest wspólny pion hydrauliczny, a mieszkania tak blisko siebie, że nie dość ze po samym pogłosie mozna poznać czy akurat biją kotlety czy konkubinę to na dodatek kilka razy przyłapałem sąsiada jak przekłada rękę i kradnie papier. No i bagiety są częściej niż na Urzedniczej ale tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Praemislia No to super, w sumie na część komunalną mogę mieć wyłożone, chociaż żeby mieszkanko było niezłe.
Aż taka konkurencja na tych grupkach? Kurde.
Jeszcze raz dziękować! :)

@obiecalasrolki Jednak muszę odpuścić, mireczku. Nie szukam niczego na gwałt, a z jakimś protojanuszostwem/patolą to miałem aż za dużo do czynienia, by do tego wracać. xD
Ale dzięki, mam nadzieję, że znajdziesz coś lepszego, mordo.
  • Odpowiedz
@Schlangmannkopf: Za 1000 zł spokojnie znajdziesz pokój w tej okolicy i ogólnie w Warszawie. Przecież to jest już górna granica cenowa za POKÓJ. Kawalerkę idzie znaleźć od 1500 w niższym standardzie do 2000 w naprawdę przyzwoitym. Nie wiem czy koniecznie musisz mieszkać w tym obszarze, ale moja rada jest taka - rozważ dzielnicę Grochów / Saska Kępa. Do centrum masz z Grochowa 15 min tramwajem, z Saskiej niecałe 10 min. Oprócz
  • Odpowiedz
@Schlangmannkopf: wynajmowanie mieszkań lub pokoi w Warszawie to rak. Choć jak obniżysz trochę wymagania, to na bank znajdziesz. Choć ja zanim w końcu znalazłem znośny pokój musiałem przez 3 miesiące mieszkać u kumpla na kanapie.
  • Odpowiedz