Wpis z mikrobloga

@Schlangmannkopf: Będzie Ci bardzo ciężko gdyż nie dość, że lokalizacja przy Metrze to jeszcze niedaleko centrum. Możesz poszukać ewentualnie czegoś na Racławickiej, ale wszystkie oferty znikają w oka mgnieniu. Jeśli jednak chcesz coś w podanej cenie i w danym obszarze, to raczej przygotuj się na przeszukiwanie gazet i sławetne meblościanki, gdyż zapewne starsze osoby wolą używać gazety niż współczesnych mediów.
  • Odpowiedz
@Schlangmannkopf: ja jak szukałam, to rzeczywiście bardziej nowoczesne mieszkania (pokoje) były o wiele droższe, małe itp. Ale trzeba po prostu codziennie kilka razy przeszukiwać oferty i przede wszystkim dołączyć też do wszystkich możliwych grup na fb (tam czasami trafiają się perełki za super cenę) i ja właśnie znalazłam pokój w super lokalizacji po remoncie bez meblościanki :D A nawet ze zmywarką i suszarką elektryczną do prania ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Schlangmannkopf: no ja też jestem mega zadowolona, bo cenami byłam przerażona. I wcale nie były adekwatne do jakości niestety... I przede wszystkim jak już znajdziesz coś super i obejrzysz, to polecam od razu się decydować, bo dobre oferty mają często kilku chętnych w zapasie...
  • Odpowiedz
@Schlangmannkopf: Niestety trzeba będzie. Jednak pamiętaj, że różnicę cenową możesz odrobić pracując w weekendy (jeśli chcesz oczywiście). Szukaj jak najszybciej, bo jak się inni studenci rzucą na mieszkania w okresie Sierpień/Wrzesień, to może być jeszcze ciężej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hanyu Nie wiem, czy będzie możliwość pracy w weekendy, pracuję w korpo.

W sumie mógłbym wyłożyć hajsiwo na niezłą kawalerkę i żyć nieźle, ale wolałbym coś jeszcze wrzucić do kabzy.

Ale dzięki za rady. :)
  • Odpowiedz