Wpis z mikrobloga

Elo wykopki.

Przeprowadzam się do #warszawa pod koniec sierpnia i mam takie pytanie - dałoby się wynająć jakiś pokój za 1000 zł (+ ew. rachunki) w obszarze na zdjęciu?
Najlepiej, żeby coś w nowym budownictwie złapać, bo jak jeszcze raz zobaczę meblościankę, to będzie #!$%@?.
Jakieś dobre stronki z ofertami? Znam tylko gumtree.

Schlangmannkopf - Elo wykopki.

Przeprowadzam się do #warszawa pod koniec sierpnia ...

źródło: comment_BH5zTqhnFzkNtZImT4OsGKGmZNQ7KHig.jpg

Pobierz
  • 49
@Schlangmannkopf: Będzie Ci bardzo ciężko gdyż nie dość, że lokalizacja przy Metrze to jeszcze niedaleko centrum. Możesz poszukać ewentualnie czegoś na Racławickiej, ale wszystkie oferty znikają w oka mgnieniu. Jeśli jednak chcesz coś w podanej cenie i w danym obszarze, to raczej przygotuj się na przeszukiwanie gazet i sławetne meblościanki, gdyż zapewne starsze osoby wolą używać gazety niż współczesnych mediów.
@Schlangmannkopf: ja jak szukałam, to rzeczywiście bardziej nowoczesne mieszkania (pokoje) były o wiele droższe, małe itp. Ale trzeba po prostu codziennie kilka razy przeszukiwać oferty i przede wszystkim dołączyć też do wszystkich możliwych grup na fb (tam czasami trafiają się perełki za super cenę) i ja właśnie znalazłam pokój w super lokalizacji po remoncie bez meblościanki :D A nawet ze zmywarką i suszarką elektryczną do prania ( ͡° ͜ʖ
@Hanyu Nie wiem, czy będzie możliwość pracy w weekendy, pracuję w korpo.

W sumie mógłbym wyłożyć hajsiwo na niezłą kawalerkę i żyć nieźle, ale wolałbym coś jeszcze wrzucić do kabzy.

Ale dzięki za rady. :)