Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki trzeba być przegrywem motoryzacyjnym i w każdym możliwym momencie podniecać się samochodami elektrycznymi, a potem:
-samochód wielkości Golfa 180tys
-69 na ekspresówce, bo prundu braknie
-próba ładowania o latarnię, bo jest ryzyko niewystarczającej ilości energii
Kuuuuuuurnia ja pierdykam, ale te elektryki to jest coś sakramencko dobrego. Niewyobrażalnie dobra sprawa
#mocnyvlog
  • 24
@WykopekzDonbasu: no nie wiem. jak elektryki będą powszechne? wiesz jak kiedyś moja sieć wifi była jedyna na paśmie na osiedlu to się podniecalem mimo że internet nie był za szybki. dzisiaj mam cały system routerów i innych pierdół z internetem tak szybkim że nawet nie pamiętam jak ale bardziej mnie jaralo wtedy kiedy miałem jako nieliczny a nie teraz.
@kumpel_od_tikeja: szkoda strzępić języka bo gość jest albo trollem albo nie rozumie że każda technologia powoli się rozwija. kiedyś telefony były głównie z klawiaturą teraz większość osób nie wyobraża sobie telefony z klawiaturą.
@WykopekzDonbasu: Elektryki to niechybna przyszłość ale obecnie są kulawe - 1. ceny, 2. brak możliwości szybkiego ładowania ( w normalnym aucie 5 min i masz pełen bak, tutaj pełen "bak" to kilka godzin), 3. dziwny wygląd = poza tesla (i to tylko z zewnątrz bo ten telewizor ssie) i e-golfem to wszystkie te auta wyglądają jak jakieś pokraki). 4. zasięg i ciężar baterii - wciąż nie jesteśmy w stanie zrobić lekkiego