Wpis z mikrobloga

  • 21
Duzo bylo w tym serialu #!$%@? postaci jak chociażby Dogget w pierwszych sezonach (potem troche sie poprawila), ale nikr mnie nie triggeruje tak bardzo jak ona.
Mam nadzieje ze w końcu upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.
Jej postać jest dokladnie takim typem osobowosci jakiego nienawidzę a niestety często spotykam

#seriale #oswiadczenie #oitnb #netflix #orangeisthenewblack #przemyslenia
Shyvana - Duzo bylo w tym serialu #!$%@? postaci jak chociażby Dogget w pierwszych se...

źródło: comment_QSzhrlOCix8IAjqgvYKSuBVynLMDuVsd.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Shyvana: Jak chcesz zostać ztriggerowana to obejrzyj publiczne występy oryginalnej Piper, która wyszła z pudła 13 lat temu i wciąż mentalnie jest serialową Piper w jej najgorszym okresie:) Wtedy Badison okaże się aniołkiem.
  • Odpowiedz
@baobad: Piper została skazana na karę 15 miesięcy więzienia za pranie pieniędzy dla kartelu narkotykowego (czyt. dostała prztyczek w nos). Bardzo ją zaskoczyło to, że za murami są kryminaliści. Wypowiada się z pogardą o tym, czego ją uczono w więzieniu (czyt. wykonywania blue collar jobs w stylu budowlańca albo elektryka), i o tym, że odkryła, że świat nie jest taki jak sobie wyobrażała jako młoda wykształcona biała kobieta, która zaraz po
  • Odpowiedz
  • 0
@kyaroru postanowiłam, że na jakis czas robię sobie przerwę z serialami tego typu, bo czuję że zaraz stanę się jakimś SJW twój opis real Piper mnie tylko w tym utwierdza XD
  • Odpowiedz