Wpis z mikrobloga

@Variv teraz gra się super, jest możliwość podróży między bazami w różnych układach gwiezdnych. Sam etap odkrywania, zbierania, i badania jest genialny, a do tego jeszcze więcej misji, surowców, możliwości, oderwać się od tego nie mogę ( ʖ̯)
@natxd na padzie w smartmenu(strzałka w górę/dół otwiera menu) jest opcja budowy stacji dla pojazdów, są trzy. Wypisane surowce można wytworzyć/kupić nie powinieneś mieć problemu () A gram już od samego początku ()
@v1lk: Mnie tylko wnerwia ta mechanika z glifami do portali. Kurna, trzeba łazić i ich szukać. Wolałbym aby to było trochę bardziej przystępne np. aby mozna je było znaleźć też w inny sposob niż obecnie itp. Bo tak to np. ja nie mam tych glifow jeszcze to nie wykorzystuje tej fajnej mechaniki z portalami. No ale jest jak jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: w jakich godzinach gracie? Ja jestem w innej strefie czasowej, teraz plus 2h a od zmiany czasu w Polsce 3h. W ogóle zaczynać od nowa czy na starym save nie ma problemu? Nie mam wiele, ale mam wyjątkowy multi tool i szkoda go stracić no i fajny pojazd lądowy
@v1lk: Ja ze względu na ten plecak głównie nie zaczynałem od nowa. Jak bym kurna miał teraz biegać po tych kapsułach itp. to bym się zaj@bał :D Co prawa jeszcze mam troche do porozwiania slotów na technologie i slotow na ładunek. Ale i tak masę slotów już mam.
@Variv: U mnie to jest zbugowane - dostalem jeden glyph za pierwszy grave a kolejne juz nie - jest napisane ze glyph extracted tak jak za pierwszym razem ale nowego glypha brak.