Wpis z mikrobloga

Tak mnie to śmieszy, dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prowokowanie, odwoływanie się do godła, poloneza, zamykanie głównej ulicy w Poznaniu po kilka razy a ludzie mają to co raz bardziej w dupie xd To jest takie na siłę szukanie sobie przeciwników bo przecież bez tego nic nie zostaje...

rubikoon - Tak mnie to śmieszy, dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prowokow...

źródło: comment_WJfWzdlsWSTQPSVNwRBuonHDs0bkSrAl.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@rubikoon: nie strugaj idioty, chodzi o równe prawa. Oni nie szukają "wrogów" jak to określiłeś tylko chcą równych praw. Ale widze ze chyba nie wtyłumaczę, bo już sie zafixowałes i strugasz pawiana.
  • Odpowiedz
  • 0
@iAmTS: nieee tak jak napisałem z większa przyjemnością ogląda się jakaś radosna grupę która manifestuje coś pozytywnie niż przyczepianie się na sile do atrybutów takich jak godło, tradycyjny taniec itp. Ale to są środowiska roszczeniowe, rozpieszczone i z ogromnym parciem na szkło. Czego się spodziewać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tarec: oczywiście zapraszam do ankiety ulicznej powyżej. Homofobia w Polsce nie istnieje od połowy lat 90. Tylko i wyłącznie romans z agresywnymi anarchistami spowodował że ludzie negowali parady równości. Ostatniej parady w Poznaniu nie zakłócał ani ogladal nikt - nic się nie działo totalna nuda.
  • Odpowiedz