Wpis z mikrobloga

Tak mnie to śmieszy, dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prowokowanie, odwoływanie się do godła, poloneza, zamykanie głównej ulicy w Poznaniu po kilka razy a ludzie mają to co raz bardziej w dupie xd To jest takie na siłę szukanie sobie przeciwników bo przecież bez tego nic nie zostaje...

rubikoon - Tak mnie to śmieszy, dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prowokow...

źródło: comment_WJfWzdlsWSTQPSVNwRBuonHDs0bkSrAl.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@mroznykasztan:

Też tu się zgodzę, poza kwestią pitu - moim skromnym zdaniem wspólne rozliczenie pitu to taki gratis od państwa dla rodzin, które mają dzieci i w ten sposób dają im ulgę ze względu na ponoszone przez to wydatki.


Państwo już daje ulgę na dzieci i 500+ niezależnie od osiąganego dochodu. Nie za dużo?
Strasznie dużo tych gratisów, a i tak dzieci jest coraz mniej. Gdyby ilość urodzeń zależała od
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Wspólne rozliczanie przysługuje niezależnie od tego czy małżeństwo posiada dzieci.
Dodajmy jeszcze do tego opodatkowanie darowizn czy wszelkich nieodpłatnych świadczeń, brak możliwości objęcia ubezpieczeniem partnera czy renty rodzinnej po zmarłym partnerze.
  • Odpowiedz
@rubikoon: Tagów nie widać jak wchodzisz na Twój profil i próbujesz rozwinąć Twój wpis. Jak już wejdziesz we wpis to widać tagi normalnie - sprawdź sam.

Nie zgłaszam Twojego postu - nie stosuj odpowiedzialności zbiorowej i nie przypisuj mi czegoś co nie ma miejsca, bo to jest dziecinne i śmieszne. Błąd API Wykopu, a wołasz nas do wpisu i zarzucasz jakieś "niecne zamiary". Śmiechowo.
  • Odpowiedz
@rubikoon: Chciałem, żebyś zauważył że nie jesteśmy z obsługi wykopu (przynajmniej ja) i swoje żale, że czegoś nie masz nie kieruj do mnie - nie ja odpowiadam za serwis. Po drugie tagi SĄ, tylko jak wchodzisz na Twój profil to się nie wyświetlają. Podsumujmy:

1. Tu tagów nie widać
  • Odpowiedz
@Rupertciak: nie WIDAĆ masz screeny jesteś niedowidzący? Zostały przywrócone. Mówiłem ci od razu że jebne czarnolisto i spokój a ty mi sie żalisz że na portalu ktoś odpisuje ja jebe xdd
  • Odpowiedz
@Rupertciak: bo tak właśnie się zaklina rzeczywistość na wypoku, u góry masz screen i brak tagów we wpisie NIE NA MOIM PROFILU. Czy tak trudno się nad tym pochylić? Oczywiście ty pewnie jesteś sfokusowany na tym żeby cie nikt nie powiesił za homoseksualizm bo mentalnie żyjesz w sredniowieczu, nawet nie zauważasz że dotykam wspólnego aspektu wolności nieeee uj cie to obchodzi po co Cie wołam. Mówiłem czarnolisto...
  • Odpowiedz
@DonPablito: no ja np jako dumny Poznaniak nie przerobiłem nigdy godła na niebieskie czy zielone, i chyba raczej się to nie zdarza bo to zabronione. Nie tańczyłem nigdy poloneza na środku ulicy, raczej w szkole...
  • Odpowiedz
@rubikoon ale ciebie pewnie nie gnoili za bycie poznaniakiem a jeszcze parę lat temu to jak by cię nakryli na byciu gejem to byś pewnie się musiał przeprowadzić (w jakimś bardziej zasciankowym regionie).

Plus Poznaniaków nigdy nie uznawalo się za anty polskich i nie musieli udowadniać że są PRAWDZIWYMI Polakami.
  • Odpowiedz
@DonPablito: Co za bzdura, kilka lat temu za bycie gejem czy transikiem dostawałeś mandat posła lub prezydenta miasta. Przestań tworzyć fikcję. Homofobia zniknęła w latach 90. Nie ma związku między byciem gejem a byciem polakiem xd to tylko lobby lgbt stara się na siłe zainteresować tym innych. Przestałem hejtować homoseksualistów kiedy zdałem sobie sprawę, że to jest istota istnienia takich grup, jeszcze ta komitywa z bojówkami lewackimi podgrzewała sprawę ale
  • Odpowiedz