Wpis z mikrobloga

Tak mnie to śmieszy, dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prowokowanie, odwoływanie się do godła, poloneza, zamykanie głównej ulicy w Poznaniu po kilka razy a ludzie mają to co raz bardziej w dupie xd To jest takie na siłę szukanie sobie przeciwników bo przecież bez tego nic nie zostaje...

Pobierz rubikoon - Tak mnie to śmieszy, dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prowokow...
źródło: comment_WJfWzdlsWSTQPSVNwRBuonHDs0bkSrAl.jpg
  • 55
@czaykowski: tak oczywiście, kilkanaście portali zaatakowało mnie krzykliwymi nagłówkami i w końcu dotarło i do mnie. Kiedyś byłem homofobem ale z czasem zupełnie wyrosłem z tych głupot które mnie nie dotyczą. Po prostu śmieję się z tego przemysłu LGBT i tych strategii. Nie czuję tu niesmaku, może estetyka i forma poraża. Nie widze też celu takich akcji na przekór wole akcje pro.
@ParsecV: dlatego napisałem że kilka razy, ponieważ był wstrzymany ruch w kilku miejscach, min. na środku Kaponiery. Ale doceniam że robili to rano i spoko, że można w Poznaniu takie nagrania załatwić bez wielkich utrudnień. Tylko po co ta cała realizacja, nie lepiej tysiąc uśmiechniętych ludzi i machających rąk? Formuła prowokacji działa już tylko na stożków z onr...
@rubikoon: Coś w tym jest. Z jednej strony fajnie, że takie coś jak marsz jest w Poznaniu, bo każdy ma prawo manifestować, jeśli zgodzą się na to władze miasta. Z drugiej trochę śmiech, że tacy społecznicy i ruch silnie związany z budowaniem społeczności miejskiej i lokalnej chce zablokować miasto w takich a nie innych miejscach. Cóż, ego pana prezesa gr. Stonewall zaczyna być większe od Burj Khalifa ( ͡° ͜
@Rupertciak: słuchaj prawda jest taka, że zamiast na siłe oddzielać się od społeczeństwa (skrót myślowy) powinniście (generalizuję) znaleźć sobie z nami wspólnego wroga, to jest Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rubikoon: Nie za bardzo wiem o czym teraz mówisz, więc nie będę na ten temat dyskutować. Jakiego wroga? Z jakimi wami? Skąd pomysł, że się oddzielam ze swoim partnerem od reszty Polaków lub co gorsza wyrzekam swojej narodowości i kultury? Nie idziesz za daleko czasem w tym co mówisz? Jaki masz dowód, że latam po paradach, blokuje miasto, krzyczę "akceptuj mnie, bo jestem pedałem"? Słucham?

Napisałem jedynie wyżej i w dodatku
@rubikoon: Mam spuścić z tonu? Czemu generalizujesz wobec mnie, kiedy ja tego nie robię wobec Ciebie i zadałem innemu użytkownikowi proste pytanie? Może po prostu nie generalizuj tylko dyskutuj skoro już wołasz wszystkie tagi. A i nie groź mi, że mnie poczarnolistujesz. Po pierwsze to dziecinne, a po drugie będzie tylko świadczyć o Twoim poziomie.
@Rupertciak: wbijasz na wpis i od razu zaczynasz od wieszania ludzi, to nie lata 90 xd Problem homofobii nie istnieje od kilkunastu lat, to pogląd lansowany przez media i takie środowiska dziwne propagandowe
rubikoon - @Rupertciak: wbijasz na wpis i od razu zaczynasz od wieszania ludzi, to ni...
@rubikoon: Zadałem proste pytanie, jedyną osobą, która rozwala wątek jesteś Ty, bo użytkownik którego zawołałem a). nie odpowiedział. b) wyskoczyłeś ni z gruchy ni z pietruchy z jakimś wspólnym wrogiem i nie odpowiedziałeś, na żadne kontr-pytanie które zadałem. Zamiast tego grozisz mi czarnolisto

od wieszania ludzi, to nie lata 90 xd


poczytaj co to hiperbola

A i jak wysyłasz komentarz, to sprawdź go dwa razy. Edytowanie go i dodawanie do niego
Mówisz o prawie do tego, że nikt mnie nie powiesi za to, że w pokoju obok właśnie drzemie mężczyzna z którym dziele życie od przeszło 5 lat?


@Rupertciak: Tak.

Bo jest wiele obszarów, w których nie mamy praw jak wszyscy.


@Rupertciak: Pytanie jest, czy w ogóle na te prawa zasługujecie. Ok, brakuje czegoś takiego jak "związku partnerskiego" dla par homo (o innym zakresie praw i obowiązków niż małżeństwa hetero), ale
@mroznykasztan:
1. W którym miejscu powiedziałem, że wszystkie prawa przysługują?
2. Brak nam praw takich jak: dziedziczenie bez opodatkowania, jak któryś z nas umrze to drugi zapłaci 20% podatku, trochę nie fair, skoro fizycznie to co mamy zdobyliśmy wspólnie. Jak ja będę miec wypadek samochodowy, to On się o tym nie dowie, bo nikt do niego nie zadzwoni. W rejestrze bliskich mi osób będą mama, tata i brat i jak oni
1. W którym miejscu powiedziałem, że wszystkie prawa przysługują?


@Rupertciak: Nie powiedziałeś, to fakt.

2. Brak nam praw takich jak: dziedziczenie bez opodatkowania, jak któryś z nas umrze to drugi zapłaci 20% podatku, trochę nie fair, skoro fizycznie to co mamy zdobyliśmy wspólnie. Jak ja będę miec wypadek samochodowy, to On się o tym nie dowie, bo nikt do niego nie zadzwoni. W rejestrze bliskich mi osób będą mama, tata i