Wpis z mikrobloga

@Janusz_Hazardu: Źle to robisz. Musisz jeszcze napisać że w szkole byłeś inteligętnym, ciekawym świata dzieckiem, ale nakaz pisania s w ten sposób zabił w tobie kreatywność i olałeś przez to naukę(no bo wiadomo, że inaczej dostałbyś się na Harvard). Coś tam jeszcze o tym że szkoła nas ogłupia i nie promuje nieszablonowego myślenia itp.
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: w końcu temat, w którym mogę się przyznać, że jak widzę, że ludzie piszą odręcznie małe "s" na dwa sposoby w tym samym wyrazie, to podejrzewam jakieś zaburzenia osobowości...
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu ja tak pisze małe S, a wiesz dlaczego? Bo tak jest szybciej.
Serio kiedyś pisałem je "normalnie" jak s. A potem przy szybkim pisaniu zauważyłem że to tak jakoś samo wychodzi.
Wyobraź sobie na szczycie małego s, tam gdzie jest to takie załamanie, to że robisz tam taka mała pętelkę. Ja, jak szybko pisze to ciągnąc kreskę od poprzedniej litery robię właśnie taka malutka pętelkę i dokańczam literę normalnie (bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz_Hazardu lubuskie, tez tak pisze. Po prostu, uwazam ze takie koslawe s jest ladniejsze. To jak z tymi super brzydkimi psami, niby ochydne, ale jednak cos w sobie maja.
  • Odpowiedz