Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? gacie kosztujące 23 zł a dla Polaczków to wyznacznik luksusu. #!$%@? idioci którzy uważają Vansy, CK czy #!$%@? levisy za produkty premium. Ja #!$%@? żyjecie w czasach bardzo taniej odzieży i zamiast traktować ja jak zwykła odzież jak całym świecie to robicie z tego produkt luksusowy. I jeszcze sprowadzacie podroby z chin za 20 zł.... To już lepiej poczekać na promke albo przestac mieć kompleksy.
##!$%@? #gdziejazyje #ubrania #odziez #ck #calvinklein #polacy #polska #zalesie #modameska
P.....a - Ja #!$%@? gacie kosztujące 23 zł a dla Polaczków to wyznacznik luksusu. #!$...

źródło: comment_Ok8x6qhyF27Cp3ghz4ZE1hsxGaq8iGZi.jpg

Pobierz
  • 4
@thewickerman88 no żebyś wiedział, w normalnym cywilizowanym świecie wchodzisz sobie o 14 i kupujesz sobie gacie a w Polsce? Jak w lesie... Wchodzisz 12 sekund po starcie promocji o 7 i już wszystko wykupione i na allegro wystawione przez Janusza dla innych januszow, dla których CK na gaciach świętsze niż obraz matki boskiej w Częstochowie.
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Kolego o dobre bokserki bardzo ciężko, 23 zlote to normalna cena. Miałem pare z ck i materiał był przyjemny + idealnie pasowały.

Teraz mam pierre cardin czy jakoś tak za 20zł sztuka i też są bardzo dobre. Levisy też są git

Cena czasem idzie w jakością a nie chodzi tu tylko o modę, bo nikt z wystającymi gaciami nie chodzi a jak już to co cię to obchodzi XD, ja