Wpis z mikrobloga

#!$%@? od jakiegoś czasu przeglądam ten wykop i pewna sprawa nie daje mi spokoju, a mianowicie ten daniel magical.
Nie wiem kto to jest ale z tego co udało mi się ustalić to jest jakis patologiczny streamer który mieszka z matką alkoholiczką i nie ma problemu żeby dać jej się zbłaźnić w internecie. Patrze na popularne tagi i codziennie na pierwszym miejscu jest danielmagical. Ludzie tracą czas na oglądanie jakiegoś patologicznego debila w internecie, robią z nim memy dają mu jakieś dotacje, wtf? XD Przecież to jest brak szacunku do swojego czasu i samego siebie. Nie mogę tego pojąć jak dla niektórych coś takiego to jest jakaś pasja, #!$%@? jak ja bym miał spędzić (stracić) chociaż godzinę na oglądaniu streama jakiegoś pajaca to potem bym chyba nie mógł w lustro spojrzeć. ja #!$%@? tragedia
  • 8
@Karbon315: no wiesz żeby określić jakie ma się zdanie na jakiś temat to chyba się trzeba z tym tematem zapoznać, już pomijając to że nawet nie szukałem informacji o nim nigdzie tyle co jacyś idioci co to oglądają wstawiają z nim filmiki i obrazki a #!$%@?ć masz racje #!$%@? mnie strzela jak o tym myślę xD