Wpis z mikrobloga

Dobra dostałem się na Matematykę Stosowaną i na ten kierunek idę. Natomiast swój problem i uzależnienie wiecie PMO to o tym pisałem wcześniej. Czy Wy też tak macie że jak jesteście uzależnieni pmto po zwaleniu dostajecie silnego ataku depresji a jeszcze wchodzicie do internetu i szukacie rzeczy które was dołują po przeczytaniu jeszcze bardziej? Pytam bo chciałbym iść szczęśliwy na studia a nie jak jakiś smutny przymuł i czy iść na psychoterapię? Powiedziałem o swoim problemie rodzicom i sami chcą mnie zapisać.
A tak poza tym koleżanka mojego kolegi której nie znam ale kolega mi opowiadał chce się ze mną przejechać motocyklem, przewieźć o to jest pytanie?
#nofapchallenge #studia
  • 9
@Premsie: to znaczy że jesteś uzależniony, neuroprzekaźniki są zachwiane i robią brzydkie rzeczy. Wytnij wszystko co miesza neuroprzekaźnikami, tak osiągałem największe wyniki.

internet off, zero alko, zero fajek, media społecznościowe, filmy, muzyka ograniczona do minimum. Monk mode. Poletzam poczytać i postarać się wytrzymać, co jest w #!$%@? ciężkie, ale powiem Ci - to był jeden z najlepszych okresów w moim życiu, jak przeszedłem przez początkową fazę gówna :
https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/5crla0/the_dopamine_challenge_are_you_tough_enough/