Wpis z mikrobloga

@171819: Mam tak czasem, ale tylko wobec niektórych osób ze środowiska LGBT. Z reguły to są normalni ludzie, ale wśród nich jest wielu takich, co pod osłonką swojej seksualności domagają się bycia ponad prawem, albo robią ze swojej seksualności atencję albo politykę. Poza tym też w mojej opinii jest coś złego w publicznym okazywaniu swojej seksualności, ale to już niezależnie od orientacji.
  • Odpowiedz
@171819: Choroba jak każda inna, tak samo alkoholikowi ciężko się przyznać do problemu, narkomanowi to samo. Gorzej, że lgbt chcą, żeby zalegalizować bycie chorym psychicznie i że ja mam to zacząć traktować jak coś normalnego, to już mi się nie podoba. Tak jakby z dnia na dzień powstał ruch morderców, którzy by chodzili po ulicach i mówili, że trzeba zalegalizować bycie mordercą, bo oni się nimi czują i tacy się urodzili.
  • Odpowiedz
Tak jakby z dnia na dzień powstał ruch morderców, którzy by chodzili po ulicach i mówili, że trzeba zalegalizować bycie mordercą, bo oni się nimi czują i tacy się urodzili. Dokładnie ta sama sytuacja.


@Lechu1777: Porównanie LGBT do morderców xD Srogie piguły gościu
  • Odpowiedz
@Lechu1777:

Są na to naukowe dowody w postaci zmian w mózgu, które to powodują


Zechesz może pokazać te naukowe dowody?
bo póki co naukowcy mówią co innego xD
  • Odpowiedz
@Haraj: Nie, nie zechcę. Nie jestem Twoim nauczycielem czy niańką. Chcesz prawdy to sobie jej poszukaj. Podam Ci tylko hasło "przerost spoidła wielkiego w mózgu". Dalej radź sobie sam.
  • Odpowiedz
@Tanczacy_z_lewakami: Tak samo jak nie da się wyleczyć skutecznie zespołu Downa dzisiejszymi możliwościami medycyny. To znaczy, że Down nie jest chorobą psychiczną? Dziś potrafią częściowo wyleczyć homoseksualistów, za 10 lat może całkowicie, od czegoś trzeba zacząć.
  • Odpowiedz