Wpis z mikrobloga

Hej. Idę niedługo na wesele, na którym młodzi zażyczyli sobie zamiast kwiatów czy wina aby kupić im książkę.

Nie bardzo wiem, co lubią czytać, bo ich nie znam XD Głupio chyba kupić cos w stylu "Nowożeńcy. Instrukcja obsługi", bo pewnie takich książek dostaną kilkanaście. Kupić jakąś zwykłą, przygodową, SF czy coś?

#pytanie #slub #wesele #kiciochpyta
  • 34
  • Odpowiedz
@rrobot: Tak, ale jestem tylko osobą towarzyszącą. :-D Stąd problem. Tamta osoba też nie wie, bo nigdy z książką ich nie widziała. XD
  • Odpowiedz
@budus2:ja się nie zgodzę, że durny. Tez tak poprosilisny - ja uwielbiam czytać, za to ani mąż, ani ja nie jemy słodyczy. Wiec zdecydowanie bardziej nam odpowiadała taka forma zamiennikow za kwiaty.
A książka z dedykacja to bardzo fajna pamiatka.

@Siaa: może jakaś wielka księgę kucharska? Albo album-przewodnik po Polsce? Możesz też kupić coś, co lubisz Ty albo pozycję z listy bestsellerow.
Ewentualnie kup wino czy czekoladki, bo
  • Odpowiedz
@agaja: O dedykacji nie myślałam, ale głupio mi tę dedykację napisać, bo ja jestem nikim dla Pary Młodej i dla osoby, której towarzyszę. Więc to dla mnie beznadziejna sytuacja xD

@budus2: Tego się obawiam, albo tego, że kupię książkę taką samą jak inni xD
  • Odpowiedz
@Siaa: my 2 lata temu poprosilismy o ksiazki zamiast kwiatow. Dostalismy troche kryminalow, 2 przewodniki po Polsce, listy zebrane, harry potter cala seria nowe wydanie, historyczne. Prawie wszystkie z dedykacjami z czegos sie cieszymy.
Jak ktos sie pytal jakie bysmy chcieli to mowilismy np. gatunek lub kilka tytulow zeby sobie wybral. Generalnie wszystkie byly w miare udane i predzej czy pozniej wrocimy do nich.
  • Odpowiedz
@lukash: A jak wyglądały dedykacje? Można napisać, że tylko od tej "głównej" osoby zaproszonej, czy jako osoba towarzysząca, która ich nie zna mam się jakoś dopisać czy co? :<
  • Odpowiedz